SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia do Boksu Tajskiego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Za miesiąc mata planuje zjechać wagą z 86kg ponieważ wziąłem się za bieganie creatyna rano i w południe, gainer 2 razy i bcaa, posiłki się trzymają a siłownia wieczorem z bieganiem jak sobie radzić na niej by to rzeźbić delikatnie i siłę notować potem dojdzie przedtreningówka horse mam cytrulinę jeszcze ma to wszystko sens ? Albo co byście tutaj pozmieniali jakie wasze zdanie na ten temat? ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Problem w tym ze 3 miesiace mielismy luźno w pracy rzadko kiedy wysiłek ostatnio cały dzień latalem na 6 pietro po schodach przyklejalem listwy i spowrotem ciezko sprecyzować wysiłek dzienny zmienia się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Trochę taki miszmasz z tego co piszesz. Jeżeli chcesz redukować to nie wiem po co stosujesz gainera ?Dla Ciebie w pierwszej kolejności podstawa to ułożenie diety .
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
https://www.sfd.pl/-t276436.html 

Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal

https://www.sfd.pl/-t1135440.html - Źródła białka w diecie.

https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.

https://www.sfd.pl/-t1135388.html  - Źródła węglowodanów w diecie.

W rozkładzie makroskładników na początek przyjmujesz białko 2 g , tłuszcze 1-1,5 g na kg masy i reszta kalorii z węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Dieta, narazie jjem po swojemu nie mam czasu na gotowanie na szybko tylko mało czasu 10 godzin praca zajmuje a zgubię to na treningach i bieganie rano do tego, mięśnie chce porobić o to mi chodzi bo wygląda to tak :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Chce to rzeźbić i łapać siły co robic czego unikać, czego się trzymać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Wyżej dostałeś od Flexa linki do robić,
jedzenie zgodne z zapotrzebowaniem nie oznacza, że w kuchni będziesz spędzał nie wiadomo ile czasu.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Przede wszystkim sugeruję zastanowić się nad realnym celem i taki właśnie wybrać. Każdy chciałby osiągnąć wszystko na raz, ale niestety nie jest to realne.

Jeżeli Twoim celem jest jest sylwetka, to podstawą jej kształtowania jest trening siłowy i dieta dobrane pod konkretny cel. Redukując tkankę tłuszczową bilans kaloryczny diety powinien być ujemny. Z kolei gdy pracujesz nad siłą musi być dodatni przy specjalistycznym treningu. Zastanów się co chcesz robić w tej chwili. Według mnie redukcja tkanki tłuszczowej będzie dobrym rozwiązaniem.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Trening powinieneś mieć pod Ciebie rozpisane z dieta też tak samo. Prowadziłem dwóch zawodników co przygotowywali się pod ME i MŚ w Boks Tajski. Jeden i drugi pracował fizycznie po 8/10 h więc można było wszystko dopiąć.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Dietke sobie ułoże przez trenera gdy wrócę do klubu aktualnie jestem w niemczech niedługo powrót i miesiąc czasu ostrych treningow chcę wypaść jak najlepiej jakie suplementy byście tu przypasowali ? rano silka/bieganie wieczorem tajski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Samemu sobie oblicze to wszystkoo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
czeknij na linki od flexa, bo pewnie jeszcze tego nie wykonales:)
tam mas zkalkulator, ktory wyliczy za ciebie makro i kaloryke,
schodzy zaczna sie przy jadlospisie, jednak mozna zainstalowac na telefonie fitatu i na start jedz tak w ciagu dnia, aby po prostu makro zgrywalo z tym co wyliczy ci kalkulator
zawsze mozesz tez skorzystac z opcji platnej i ludzie zrobia to za Ciebie
https://potreningu.pl/plan/new/form
lub skorzystac z pomocy trenra w formie współpracy on-line, ktory zrobi wszystko za Ciebie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Bez problemu obliczysz samemu swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Musi ono być jednak liczone pod konkretną aktywność fizyczną w skali tygodnia. Wyżej otrzymałeś dokładny wzór wraz z przykładem w jaki sposób należy to policzyć oraz zalecane źródła składników odżywczych. Policz i wklej tutaj całość obliczeń. Wtedy zobaczymy jak to dokładnie wygląda i gdzie są możliwe błędy.

Suplementy jak najbardziej będą przydatne, ale są one tylko dodatkiem. Podstawą jest odpowiedni trening i dieta. Jak to będzie, to można pomyśleć o suplementach.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchnięcie twarzy

Następny temat

Masa, Tycie

WHEY premium