SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia a wyjazd do pracy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 276
Witam. Cwicze regularnie od roku ale jestem zmuszony wyjechac do pracy za granice na okolo 2 miesiace. Pytanie dotyczy tego czy mozna jakos kontynuowac 'masowanie' jezeli ma sie do dyspozycji tylko hantle, ew. drązek? nie chcialbym robic przerwy bo nie chce spadkow formy/masy.

Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
A jaka jest to praca i ile h dzeinnie?
1

Przed nami jeszcze dużo pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 276
praca na przy remoncie dróg (duuuzo chodzenia) srednio 5-6 dni w tyg. okolo 8h dziennie

Zmieniony przez - diablo2011 w dniu 2012-05-09 14:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 607
uuu ciezko by bylo to pogodzic z silownia :/ . Cos na regeneracje i dobre jedzenie przedewszystkim jak nie chesz z masy stracic.

Przed nami jeszcze dużo pracy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62114
Może będzie siłownia w miejscu Twojego tymczasowego zamieszkania?Jeżeli nie,a masz sztangielki i drążek,to trening crossfit.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja bym sie nastawial na zatrzymanie efektow ew redukcja tkanki tluszczowej
gdyz w warunkach domowych duzo ciezej sie zwierzeca mase buduje niz na silowni
ale jest mozliwe pozostanie w formie :) prosze ulozyc proponowany przez siebie plan i dac nam do konsultacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
byłem w podobnej sytuacji , z mojego doswiadczenia najlepszym rzowiązaniem jest bilans na 0 kcal i ewentualny rekomp

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi!

Następny temat

plan treningowy-czekam na oceny i sugestie

WHEY premium