SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia a narkotyki??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ćwicz bez względu na to co wcześniej robiłeś! i zadbaj o diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
a ********nie ja tam pale i wole to niż się upić przynajmniej nad sobą panuje i hamulce nie puszczają... jest to mniej szkodliwe od alkoholu...pale długooo a częstotliwość tych wybryków wcale się nie zwiększa co więcej nigdy nie brałem i nie wezme niczego mocniejszego...narkotyki jak wszystki używki są dla ludzi myślących tak więc nieuzasadnione argumenty ludzi że ma się kupe zamiast mózgu mnie nie przekonują...

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Pale od 7lat, czasami kilka razy dziennie, roznie to bywa., Student informatyki
A co do sily, to mam lepsze wyniki niz niektorzy ziomale na odzywach(sa wieksi).
Najarany zaliczylem mature z maty na 4, emm i moge sypac takimi przykladami caly czas..
Poprostu wszystko zalezy od czlowieka.. Jedni jada na AA, a innym taki tryb odpowiada..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
będziesz miał 40 lat i będziesz wrakiem

powodzenia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Ja pie*dole, albo rybki albo akwarium. Chcesz palic to pal, chcesz pakowac to pakuj, nie rob tych dwoch rzeczy w tym samym czasie bo to mija sie z celem.

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Dlaczego? Robie to dla siebie a nie dla innych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
przywór respekt ;]
ktoś mówił że nie ma przypakowanych rastamanów :D

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Przeczytajcie ten temat na zajobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Aleś archeolog. Ale w temacie. Teraz dzieci mówią, że maryśka nie szkodzi. Ale dzieci zobaczą za kilka lat, że jednak szkodzi. Mam kilku znajomych, którzy palą i z nimi pogadać to ogromny sukces. Tak ciężko czających ludzi to ja nie widziałem. Nie wiem czy dzieci wielcy palacze marihuany wiedzą, jakie domieszki macie w tym dziadostwie. Ale wasza sprawa, każde dziecko ma taki okres w życiu. Ja również miałem, ale z amfetaminą. Dzieci jak to dzieci za mądre nie są. Ale z tego się wyrasta w większości przypadków. Na szczęście. Maryśka bez domieszek na pewno jest mniej szkodliwa niż fajki. Ale w Polsce spotkać bez domieszek to sukces. Chyba, że sam sobie wyhodujesz.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-03-23 09:58:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
ty hardłerowiec masz racje, pamietam kiedys z czasow liceum jak to samo pani od wychowania prorodzinnego gadala..
lecz jak dla mnie baka sie nie zmienia, a nawet na przelomie lat jest coraz bardziej do dupy..
ogolnie to pale juz dobre 7lat, czasami codziennie, czasami co godzine, a czasami raz na tydzien, tak to juz jest, jak jest to sie jara, jak nie ma to sie nie placze. i to chyba swiadczy o tym, ze narazie jest ok. rozwijam sie, trenuje, czytam pracuje.. wiesz to pewnie tez od czlowieka zalezy.

pozdrawiam i nie wiem czy aby nie naruszylismy regulaminu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta a odstepstwa

Następny temat

Po treningu

WHEY premium