SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia a bieganie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
czy ktoś ćwiczy na siłowni i regularnie biega? jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o radę. Od lat w miarę regularnie biegam. Nie są to długie odcinki: do 5-8 kilometrów 2-3 razy w tygodniu. Staram sie też 2-3 razy w tygodniu ćwiczyć na siłowni. Obawiam się jednak, że nie za bardzo można łączyć obie te dyscypliny. Nie mogę wycisnąć więcej niż ważę. Nie poprawiam się też w biegach- nie chcę zrzucać bez sensu masy. Właściwie to stanąłem w miejscu w obu sprawach. Czy ktoś ma podobny problem. Właściwie to czuję się bardzo dobrze uprawiając oba sporty, ale chciałbym nieco więcej osiągnąć w siłowni. Myślę, że głównie chodzi tu o dobrą korelację czasową. Proszę o konkrety
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Uzyj wyszukiwarki było cos juz o tym.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963


ten temat pojawia sie srednio raz na tydzien...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Jezeli bardziej zalezy Ci na siłowni to zrob priorytet na nia a biegi daj po treningu jako dodatek :)PO kazdym treningu 30 min biegu i bedzie okey :)Moze problem tkwi w diecie, chyba musisz zwiekszyć kcal .Najlepiej jak dasz swoja diete i trening do odpowiednich działów i zaznaczysz ze biegasz :) a fachowcy Napewno Ci pomogą;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
dzięki za wszystkie wypowiedzi. faktycznie znalazłem w wyszukiwarce takie posty. jak widać jest to problem wart oddzielnego potraktowania. trudno powiedzieć na czym mi bardziej zależy. od lat uprawiam jedno i drugie. nie mógłbym z niczego zrezygnować. muszę przyznać, że korzyści z obu są dobre. poszukam jeszcze w starych postach. zastanawiam się nad pomysłem biegania po siłowni, ale to chyba spowoduje że wogóle nic nie będę budował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415


zamykam temat, użyj wyszukiwarki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka na początek wystarczy:]

Następny temat

Co proponujecie na swieta

WHEY premium