SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłka a treningi

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
Hej wiem że temat dość oklepany,ale mam pytanie zacząłem trenować od października po długiej przerwie,trenuję 4x w tygodniu:
pn-kb
wt-bjj
czw-bjj
pt-kb

Ogólnie czuję ze brakuje mi siły,takiej typowej siły statycznej,od dawna było to moją taką słabością :'-( wiem że teraz w modzie jest crossfit ale tutaj bardziej pasowałby zwykły fbw?typu wyciskanie,przysiad,martwy,wiosłowanie,drążek i barki?Czy jestem w błędzie?No i tu mam pytanie,dorzucić siłownię raz w tyg w środę albo sobotę czy 2x?Czy lepiej dać sobie spokój na razie,cisnąć tylko treningi i ewentualnie dorzucić coś za miesiąc,dwa żeby się nie przetrenować?
Jak na razie daję rade spokojnie te 4x w tygodniu ;)

Zmieniony przez - orfeusz88 w dniu 2012-10-09 22:13:38

champions are made,not born

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Jeżeli miałeś długą przerwe i czujesz, że brakuje Ci pary to jabym nie dojeżdzała organizmu jeszcze siłownią. Powrót do treningów powinien być zwiększany systematycznie, dowalenie sobie max treningów prowadzi tylko do jednego: kontuzji i przetrenowania. Poza tym dorzucenie 1 dnia na siłówni średnio Ci coś da.. a już napewno siły z tego nie wypracujesz;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
ok,dzięki wielkie za odpowiedź ;) co do treningów to kondycyjnie i w ogóle jest spoko,tylko brakuje mi po prostu takiej czysto fizycznej siły,a z treningów na rzecz siłowni nie zrezygnuje na pewno ;) najwyżej po nowym roku dołożę sobie 2x siłkę jak się przyzwyczaję i będę czuł że dam rade ;)

champions are made,not born

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku najlepiej zaczac trenowac sporty walki

Następny temat

Walka zawodników o różnej wadze

WHEY premium