SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła-np"clout" lub "horse power" co do tego??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
mam pewien problem;/ chciałbym wziąśc steak kreatynowy np clout'a albo horse power'a ale nie wiem co do tego...chodzi mi szczególnie o siłe a słyszałem że do tego potrzebne są aminokwasy:P kolega po radził mi także L-glutamine ale sam już nie wiem...więc jakbyście mogli mi poradzić co mogę wziąśc do tych steaków?? wszystkie propozycje mile widziane:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
...oczywiście wiesz, ze "siłą decydującą" bedzie odpowiedni[nieco inny niz na msę] trening, jak i odzywianie.

bcaa, gltamina, leucyna, tauryna, hmb- to sa ogolnie rzecz biorąc antykataboliki, które moga sie w dośc znacznym stopniu przyczyniac do szybkiej regeneracji i zapobiegać zbyt wielkiej degradacji białek mięsniowych.

zma, lecytyna, - te dwa warto także wrzucac do takich cykli, regeneracja, lepsze dzialanie ukł. nerwowego i mięsniowego to glówne zalety.

no i stak; clout i hp dobrze nadaja sie także i pod ten cel, choc ja ostatnio nosze się z zamiarem wyprobowania połaczenia clouta z massacrą[będa sie świetnie uzupelniać]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
tak co do treningu to mam specjalny na siłe. wziałem samego horse powera i już go tydzień "jem" ale doszedłem do wniosku że wziąłbym jeszcze coś na mase ale z tym mam problem bo nie wiem co by pasowało do tego steku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
ale doszedłem do wniosku że wziąłbym jeszcze coś na mase ale z tym mam problem bo nie wiem co by pasowało do tego steku...

szczerze mówąc to już nie "nadążam" z atym o co pytasz; piszesz bowiem, ze trening masz ukształtowany względem celu, posrednio pewnie i dietę a więc co móglbys z supli dodac na masę skoro trenujesz na siłę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIMAFORCE

Następny temat

kiedy brac

sosy