SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sfedzenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam mam pytanie przegladalem juz wyszukiwarke nic nie mogę znaleźć albo są chejty albo o sfedzeniu sutków jade na mecie pierwszy tydz sfedzi mnie skuta na całym ciele co robić ? Może to jakieś uczulenie jeśli tak to przerywać cykl czy leciec dalej ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj ankietę i uzupełnij wiek w profilu jak chcesz dyskutować w dopingu, ale może to być jakaś reakcja alergiczna,albo od słońca i się tak poprostu złożyło.

teraz cie nie chce obrazic,ale może to świeżb,masz jakies chrostki,bo skoro całe ciało to tak zaczyna się objawiac?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-19 19:51:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
A w wyszukiwarce nie potrafisz znaleźć pomocy bo nie potrafisz pisać po Polsku. Co to za wyraz sfedzenie? Ile ty masz lat 6?
2

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
kiedy cie swedzi? w jakich okolicznosciach sytuacjach? napisz cos wiecej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Sfendzenie %%%%%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Pisze z tel i czasem się zmieniają tak wyrazy a w wyszukiwarce na pewno bym znalazł jak nie byłoby takich napinaczy jak ty na 50 tematów 40 to pociski a ludzie tu ci mniej jeszcze doświadczeni chcą pomocy od bardziej doświadczonych bo od tego test to forum chyba tylko polowa tych niby doświadczonych g**** się zna i nie wie co napisać to się czerpia napinacz jeden z drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Mam wiek w profilu ;) nic na ciele nie mam Szwedzi od drugiego dnia cyklu w ciągu dnia jest ok nasila się wieczorem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Szybciej szukal bym przyczyny gdzie indziej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Opisz dzień pod względem higieny
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Po prostu kup w aptece środek przeciwhistaminowy,np alertec , bez recepty który złagodzi swędzenie, i krem lub szampon do zwalczania świerzbowca.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Rano twarz, rece, zeby oczywiście tez wieczorem to samo po pracy ok godz 15 prysznic w wolne dni od pracy prysznic rano i wieczorem. po treningu zawsze prysznic. teraz w upały staram się brać prysznic przynajmniej dwa razy dziennie. O higienę dbam więc jestem pewien ze nie w tym problem żeby się gdzieś zarazić raczej tez nie siłownię nam pod blokiem wiec prysznic biorę w domu po treningu chociaż nie wykluczam czasem jak po siłowni od razu gdzieś jechalem bralem prysznic ba silce. Raczej myślę ze to wina metki w drugi dzień cyklu ju zaczęło siedzieć wczesniej takiego czegoś nie miałem nigdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - Prop i bold. WASZE OPINIE

Następny temat

helios

WHEY premium