SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serwis informacyjny o MMA i SW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
wiem, że już trochę jest podobnych serwisów, ale zastanawiam się czy waszym zdaniem warto spróbować zrobić nowy serwis informacyjny o MMA i sztukach walki. Tu pytanie także do moderatorów, co sadzicie o tym, by był on mocno zintegrowany z sfd, zawierał posty (trochę przeredagowane) z forum. Nie jest to autoreklama, bo ani nie podaje adresu, nie namawiam tez do porzucenia sfd - wrecz przeciwnie.
Pomysł ma ręce i nogi. Rozmawiałem już z ludźmi, którzy prowadzą podobny serwis o SW i zadeklarowali pomoc. Chętny jest tez zawodowy dziennikarz sportowy. Liczę na poważną dyskusję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak będziesz robił nam reklamę to myślę, że jakoś się dogadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
nie tylko reklamę, myślę, że jestem w stanie namówić chłopaków z budo.pl, żeby z nami mocno współpracowali i do nich i do mnie dołączyć sfd. gdyby moderatorzy podesłali czasem link do newsowego posta z sfd, to dawałbym go jako news z sfd.
Znam zawodników i trenerów (jak pewnie wielu na sfd. Chodzi mi o serwis, na którym codziennie wpadałaby jakaś informacja, a docelowo chciałbym załatwić, żeby był cytowany przez jakiś duży portal.
Wymyśliłem nawet nazwę: mmadmax

w razie jakby, gdyby itd to jestem na gg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 8 - Rimbon vs Juras [SPOILER]

Następny temat

Dla doświadczonych

Wiecej