SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serwatka po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411


Witam, szukałem trochę w wyszukiwarce w podobnych tematach, ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Otóż mam taki problem, wiadomo, że po treningu przede wszystkim trzeba uzupełnić glikogen czyli spożyć odpowiednią ilość węgli o wysokim IG. I teraz moje pytanie, czy dobrym rozwiązaniem jest zakup serwatki białkowej tej przez niektórych zwanej podróbą (chodzi mi o te np sprzedawane na allegro gdzie 70% serwatki to węglowodany około 15% to białko oraz znikome ilości tłuszczu). Pytam bo tego typu serwatki są stosunkowo tanie i mogłyby być dla mnie dobrym zamiennikiem jakiś droższych gainerów. A ponieważ groszem nie smierdzę pomyślałem, że można by łączyć po treningu przykładowo około 60g tej serwatki + 30g WPC. Co o tym myślicie? Czy tego typu serwatka byłaby dobrym produktem do uzupełnienia deficytu węgli po treningu?

Zmieniony przez - golki135 w dniu 2011-05-08 16:36:07

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9411
czyli mam rozumieć, że te węglowodany w tej serwatce to jest ta laktoza tak?

Posiłek bez mięsa jest jak seks bez orgazmu :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj psu i zamykam temat

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocene mojej diety na masę.

Następny temat

Redukcja - pare pytań

WHEY premium