SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serki-ten sam smak takie same wart.odż.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20110
Siema. Kupowałem dotychczas serek homogenizowany o smaku waniliowym. Serek jest oznaczony taką piąścią ze znakiem "OK"(coś w rodzaju najtańszej jedynki).
Od niedawna pojawiły sie serki wielosmakowe. Np. kokosowo-migdałowy, malinowy, teraz znajdłem czekoladowo-orzechowy i ten mi bardzo smakuje.
Byłem ciekaw czy różnią się włartościami odżywczymi poszczególne smaki i oto co widze:

-waniliowy skład:twaróg chudy homogenizowany, wsad smakowy:cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, woda, substancje zagęszczające:skrobia pektyna, regulator kwasowości:kwas cytrynowy, barwnik kurkuma, aromat, śmietanka pasteryzowana
100g:131kcal B:8.5 W:14 T:4

-czekoladowo-orzechowy skład:twaróg chudy homogenizowany, wsad smakowy:cukier, mleko w proszku, kakao, orzechy, rodzynki, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje zagęszczające: skrobia, karagen, substancja emulgująca:lecytyna, aromat, śmietanka pasteryzowana
100g:Identycznie jak waniliowy

Wszystkie smaki mają wart. odź. takie same. Nie wiem czy to jest prawda. Może produnkt jest najtańszy i im sie nie chce tego sprawdzać. Nie wiem czy to ktoś kontroluje...
Raz dziennie kupuje sobie ten serek, tylko nie wiem czy moge kupować czekoladowo-orzechowy czy musze waniliowy bo on chyba jest najbardziej "przystępny" na diete niskotłuszczową.

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Bardzo dobry art SOG

pozdr,
kamel
--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ułożenie dietki dla koleżanki

Następny temat

Przeziębienie a siłownie

WHEY premium