SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serek wiejski + 2banany

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
Czy na diecie jako posiłek mogę stosować taka kombinacje?
Serek wiejski + banan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Dział szybkie pytania przeznaczony jest dla niezarejestrowanych użytkowników! Wyjątkowo odpowiem na Twoje pytanie: możesz stosować taką kombinację, pod warunkiem że nie koliduje z założeniami Twojej diety.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
A w jaki sposób może kolidować? nie jestem na profesjonalnej diecie tylko sam kombinuje żeby zrzucić parę kilo i to ma być zamiast bułki z masłem wędliną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
I sorry za źle umieszczenie postu ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Przekładając to na język polski: Możesz spokojnie jeść taki posiłek (jest dobry) o ile nie będziesz przekraczał przez niego ustalonych ilości kalorii, makroskładników itd.

Jeśli nie jesteś na diecie "liczenia okruszków", to jedz sobie te serki z bananami aż Ci się znudzi :)
1

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
Mu problem polega na tym że chce zrzucić parę kilo ale moja praca nie pozwala mi na korzystanie z siłowni i przygotowywanie posiłków w domu w ciągu tygodnia jestem na wyjazdach i śpię w hotelach w weekendy jestem tylko w domu zacząłem robić w hotelach wieczorami pompki a weekendy chce pobierać co do jedzenia to staram się zjeść śniadanie hotelu zazwyczaj nie mam czasu w ciągu dnia cokolwiek zjeść i po powrocie do hotelu robię pompki a potem jem to co kupię sobie sklepie ( kabanosy, bułka ciemna i jakieś warzywa). Może ktoś podpowie mi jak mam to ogarnąć mam 182cm, 90kg chce dojść do 83kg 32lata cel poprawienie swojej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
A i jeszcze w pracy z rana biorę thermo speed extreme -w pracy mam trochę wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2386
Skoro wiesz, że masz białko i węgle i dobrze układają ci się do diety to czemu nie.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest zbyt krótkie żeby być małym :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowanie ryżu

Następny temat

odszkodowanie

WHEY premium