SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serek śmietankowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4574
ostatnio znalazłem obok twarogu w eko pyszny serek śmietankowy wyglądający mniej więcej tak (niewyraźne zdjęcie)







twaróg, a to-> nie ma porównania w smaku ale wartości odżywcze..


białko 16g
węglowodany 3,3
tłuszcz 18

nie zda egzaminu ?



ten twaróg mi już nie wchodzi, jak zamienić jego smak ? z masłem orzechowym słyszałem że jadali
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
sądząc po nazwie to jest ze śmietaną xD a to zbędny tłuszcz nasycony, więc na codzień odpada, a zwykły twaróg to już bło wałkowane tysiące razy poszukaj w wyszukiwarce ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
maczko a czemu nasycone są zbędne? i od kiedy tak jest?


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Od czasu do czasu można sobie pozwolić, byle nie za często....
Ten serek napewno jest przetworzony=gorszy, i nie wiadomo czego do niego dodali.
Co do smaku twarogu, jeśłi jesteś ekto to możesz spróbować moją wersje z owocami, czyli twaróg rozdrabniasz, i do tego mnóstwo owoców, typu truskawki, banan - mnie wchodzi gładziutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Twaróg wystarczy spożywać w jednym posiłku dziennie , konkretniej na noc. Problem wsadzic go w mikser i zmiksować z odrobiną wody? Wypijasz jednym łykiem i nie ma problemu . Uwierz , że człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego. pijąc kiedyś tak na siłe , polubiłem twaróg do tego stpnia , że jem go teraz normalnie. Po prostu wieczorami jak by brakowało mi tego smaku .

Ekto nie ekto owoce na noc odradzam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Libos
Na noc faktycznie, lepiej owoców unikać.
Ja często spożywam twaróg na drugie śniadanie, dlatego że mam między nim a obiadem dłuższą przerwę [4h] i w tym czasie nie zawsze moge zjeść posiłęk. Wtedy własnie wcinam wersje z owocami.

Zmieniony przez - smuk w dniu 2009-08-25 21:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
śmietankowy polecam jako odbitkę wliczasz tłuszcze i jest ok a czasem zmiana jest korzystna

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
maczko a czemu nasycone są zbędne? i od kiedy tak jest?

nie miałem na myśli, że całkowicie są zbędne, chodziło mi bardziej o to, że ich nadmiar jest zbędny, a w naszej diecie przeważnie tłuszcze nasycone troszczą się same o siebie i w wielu przypadkach nie trzeba ich uzupełniać np. takimi twarogami śmietankowymi.

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
ten serek faktycznie jest pyszny, ale ja go nie polecam do częstego spożywania, ma zdecydowanie za dużo tłuszczu i za mało białka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbilansowana czy Low Carb? Oto jest pytanie.

Następny temat

Dieta ketogeniczna ? Czy to ma sens ?

WHEY premium