SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serce i odrzywki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Typowy ektomorfik,myślisz że jest dużo a i tak nie przekraszasz swojego zapotrzebowania.Oblicz sobie w kalkulatorze swoje zapotrzebownie kaloryczne i dodaj do niego jeszcze 500kcal,jeżeli przez tydzień nie przytyjesz ani grama dodaj znowu 500 aż wkońcu przekroczysz swoją bariere.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
a jak takie cos mam obliczyć???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Trzymaj: https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html w "Aktywność fizyczna" wybierz "Bardzo duża aktywność" z tego powodu że jesteś ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Na poczatek poczytaj sobie dział dla poczatkujących,oblicz makro na potreningu.pl ustaw najwieksza aktywnosc dołoz sobie 400kcal do dziennego zapotrzebowania i wtedy zaczniesz tyc odzywki jesli nie cwiczysz mało co dadza one nie zastapia wielkiej michy zarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Nie widziałem 2 strony sory za dubla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11441
MORF
HMB Ci w sklepie doradzili? no to nieźlę Cię w ch... zrobili bo HMB to zbędny suplement który nie działa. A kreatyne bym odpuścił,bo po co brać? skoro tylko chcesz przytyć? podstawą to odpowiednie odżywianie bez tego KREATYNA Ci nie pomoże i nie bierz jej.


A kto Ci kolego powiedział, że HMB nie działa? Poczytaj trochę badań i nie powtarzaj idiotycznych teorii.

Zmieniony przez - Droggy w dniu 2013-12-09 16:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Droggy więc proszę przedstaw mi te badania które jednoznacznie wskazują ,że HMB DZIAŁA.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Z doświadczenia wiem że HMB ma gówniany wpływ na mięśnie (za malolata sie tego sporo szamalo bo byla fama że niby dobre) a badania to możesz sobie wydrukować i tylek podetrzeć !
Zapytaj lekarza z sercem niema żartów a po zbytnim przytyciu możesz obciążyć zbytnio serce także z tym też bym uważal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
dzieki za dobre rady . właśnie lekarz kazał mi przytyc bo mam za słabo umiesnione serce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
homekk ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy z grupy B! cz.3 i ostatnia

Następny temat

Cykl - Burneika Sport

WHEY premium