SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serce bije jak oszalałe?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Witam pojawił się u mnie pewien problem od 7dni serca a mianowicie czuje jaki bije bardzo szybko jak np przy wysiłku dodam że nie dawno odłożyłem dietę do której dochodziła magnez ( z powodu nie doboru w minimalnym stopniu) najbardziej czuję to gdy kladę się spać czuje jak mi serce bardzo szybko bije bardzo mnie to nie pokoi i co za tym idzie nie mogę spokojnie zasnąć co może byc tego przyczyną ? nie pracuję fizycznie spędzam większość czasu w domu bez żadnego zbyt dużego wysiłku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
jaki masz puls ?

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
spokojnie też tak miałem jak zaczynałem biegać, chociaż nigdy nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Myślę ze takiego problemu nie można bagatelizować i warto udać się do kardiologa. Spróbuj jakiejś delikatnej formy wysiłku np. szybkie spacery wolny bieg zobaczysz jak reaguje wtedy serce. Może to stres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
może i stress co do pulsu ciężko mi go zmierzyć na chwilę obecną gdyż nie mam nie w kraju a nie mam tutaj odpowiedniego urządzenia u kardiologa byłem jakiś miech temu mówił że nic nie stwierdza ( miałem dziwne bóle w okolicy serca nom ale lekarze nic nie stwierdzili i mówili że wszystko ok ) po bólach nastąpił właśnie ten problem odczuwam to bicie tak jak juz pisałem w nocy najbardziej przez dzień praktycznie rzadko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
ale jaki masz puls ? podaj dokładną liczbę. bo to ważne jest w tym przypadku

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
o ile dobrze policzyłem puls to 68
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
czyli jeżeli puls w normie to jak "walczyć" z tym bólem albo czy da się go jakoś zniwelować bez udawania się do lekarza ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

permanentnie potłuczony

Następny temat

Silnie napięte mięśnie

WHEY premium