SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sensowne połączenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastanawiam sięnad zakupem "THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS" - za 48zł jest 45 dniowa kuracja (wg zaleceń), więc na początek powinno to wystarczyć. nigdy nie stosowałem takich środków..

trening siłowy robię 2xtyg. (aktualnie "dzielony na 2:)
rowerek stacjonarny - 3xtyg - tutaj pyutanie: w moim przypadku lepiej robić normalne aeroby czy HIITa?

przy 171cm wzrostu ważę 63-65kg, a w pasie mam około 77-78cm. od ponad 3 miesiecy sumiennie wykonuję trening ABS II (jestem na 7. poziomie). pod skórą czuję, że sześciopak zaczyna nabierać kształtów, ale niestety - wizualnie nie widzę postępów.. poza kilkoma cm mniej w pasie (ale to ogólnie dzięki treningom i diecie).

dlatego właśnie zastnawiam się nad jakimś spalaczem. podany powyżej ma dość dobre opinie, choć widziałem, że już forumowicze polecają jakieś inne..

jestem "normalnej postury" (ani chudy, ani gruby) z ukrytymi mięśniami brzucha pod centymetrową warstwą skóry/tłuszczu/etc..

terning siłowy robię we wtorek i piątek;
rower robię albo po treningu siłowym (wtedy jest to 45 minut), albo w dniu wolnym (wtedy trwa 60 minut, albo robię HIITa - 20 minut) - jest to nieregularne, bo czasem pracuję cały dzień, ale staram się 3x taki trening zrobic..

chciałbym Waszej porady - co tu zmienić, jak to złożyć do kupy, żeby uzyskać porządany efekt?

dieta redukcyjna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
Według mnie najsensowniejszej odpowiedzi dostał bys w dzaile trening i suplementy.Thermo speed jest dobrym spalaczem. Ja go polecam moj kumpel stracil duzo kg.a co do treningu to Hitt jest zdecydowanie lepszy na palaenie tłuszczu poczytaj w poscie podwieszonym

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

APETYT

Następny temat

Dieta na mase (16 lat)

WHEY premium