SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

seks a poziom testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
no w koncu taki temat jest to o nim normalnie rozmawiamy ;> chyba każdy chce wyjaśnić tą kwestię :P a Ty pewnie też jesteś ciekawy, bo inaczej byś tu nie zaglądał.

Żyj tak, jakby dzisiejszy dzień był ostatnim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
z innych działów by mnie wywalili z banem
Nie chwal dnia przed zachodem słońca Tu też możesz go dostać

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Nawet tutaj?!?

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
nie znasz dnia ani godziny gdy zostaną odpalone banmachiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
Toż Alf się szlaja po całym forum..

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Złożę petycję żeby i tutaj Caviorowi moda dać to będziesz skończony

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
co dwóch gino to nie jeden rissen ja to normalnie wole o takich rzeczach nie myśleć bo mam brain-pumps, (takie backpumps tylko w głowie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
pewnie, że każdy chce to wyjaśnić! Przecież to kluczowa dla sportu sprawa! ja to spać nie będę mógł w nocy jak szybko nie wyjaśnimy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2859
temat który poruszyłem jest bardzo zyciowy.. ;)

...........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Świeta spedzone z dziewczyną i kolejne obserwacje podwyższenia poziomu tesrosteronu ;P

Ostatnio zrobilem eksperyment. 30 minut po seksie poszedlem na silke i choć z deczka bylem zamulony to po rozgrzewce się dość normalnie czulem i siły mialem normalnie tyle co zawsze, może nawet więcej, bo zrobilem bardziej intensywny trening niż kiedykolwiek :P

Inna obserwacja. Jeśli masz seksowną dziewczyne i ona potrafi cie skutecznie kusić, nie dając Ci od razu tej satysfakcji zeby ją przeleciec,tylko zwleka z tym na kolejny dzien tworzy się napięcie seksualne które później zmienia się w agresję i wielkie pobudzenie, co tez może odbić się na ćwiczeniach w siłowni :)

Żyj tak, jakby dzisiejszy dzień był ostatnim...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prologatum 200mg czy 100mg jak to z tym jest

Następny temat

Przydala by mi sie fachowa pomoc;]

WHEY premium