SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sekcja w piekarach śląskich

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6342
siemano jest sekcja w piekarach sląskich chodzi mi o thai box lub mma jesli tak prosze o adres a nawet wiecej informacji;) z góry thx mam 21 lat w tym roku warto sie jeszcze zapisac?

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 861
Witam. oczywiście w Piekarach znajduje się sekcja Tajskiego Boxu oraz MMA a takze Kravmagi i innych wiecej info znajdziesz na http://www.triada.prv.pl/ bardzo fajna stronka. a co do twojego wieku to było już wiele tematów o tym czy trenować czy nie oczywiście możesz rozpocząć trening Tylko zalezy w jakim kierunku chces trenować? Chcesz nabrać siły techniki oraz rzeżby zeby potem sprac kogoś po buzi jak zaczepi czy chcesz może zdobywać puchary i zniszczyć wszytskich zawodników i być mistrzem świata Joke!:P oczywiście w każdym wieku mozesz zacząć trening ale poczekaj tez na wypowiedzi innych użyszkodników a nie jednego 15latka
btw. ja tez chce się wybrac na trening do tego osrodka tyle ze do bytomia lub chorzowa;)

Pozdrawiam.Darkam

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14788
Witam! Jak kolega wyżej napisał w Piekarach jest sekcja Boksu Tajskiego, sam trenuje w Triadzie i powiem, że jestem zadowolony, polecam ten klub. A co do tego czy warto zacząć w wieku 21 lat to myślę, że opłaca się ale raczej nie liczyłbym na karierę zawodnika.Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 861
Damian91 a gdzie trenujesz w bytomiu?? ja słyszałem ze to dobra sekcja i tez sie chce tam wybrac ale narazie kołuje ludzi napisz cos wiecej jaki jest przebieg treningów, ile juz trenujesz czy są jakieś zawody-seminaria itp.

Pozdrawiam.Darkam

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14788
Tak, trenuje w Bytomiu i czasem w Piekarach. Trening trwa ok półtora godziny. Trener ciągle nadzoruje czy wszystko dobrze wykonujemy... Podsumowując jest bardzo dobrze:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai w Gdyni

Następny temat

YIQUAN - szkolenie dla początkujących w długi weekend majowy

aerofull