SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

scorch i ... tussi ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2216

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
Witam.
Dostalem ostatnio mocnego kaszlu i lekarz przypisal mi tussipect.

Mysle ze jest to dobry dzial (mimo tego ze tussi to raczej doping), poniewaz chodzi mi glownie o SCORCHA.

Otoz zamowilem ten suplement, w celu spalenia fatu. Zamierzam go dawkowac 3 tabsy rano i 3 tabsy przed treningiem.



tussi mam brac 4 tabletki / dzien (2 z rana i 2 przed treningiem)



i pytanie - czy mozna mieszac scorcha i tussi ? Cel - redukcja oczywiscie. Czy moze poczekac az skoncze tussi i wtedy zaczac ze scorchem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
nie mozna szamac spalacza non stop.
trzeba robic przerwy.
chcesz utrzymac bf, to jedz czysto i krec aeroby.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Można...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
mozesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no ok tussipect ma w swoim składzie efydryne ale poza nia ma wiele innych substancji, to jest lek na zapalenie płyc/oskrzeli, wiec po co go brać!! zamiast niego wal kawe, i spalacz schroch i bedziesz zlatał jak mucha po scianach na siłce, o pocie nie wspomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
HadesSquad, nie zrozumiales mnie. Ja prawdopodobnie MAM zapalenie pluc/oskrzeli i tussipect ZOSTAL MI PRZYPISANY - JAKO LEK NA KASZEL.


a po wyleczeniu kaszlu i odstawieniu tussipecta, spadnie mi bardzo metabolizm ? bede musial zmniejszyc kcale czy cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
spalacz łykaj jak bedziesz drowy, a metabolizm raczej nie spadnie, wróci do normy jak ty wrócisz to formy/ treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5290
caly czas trenuje, nie czuje sie oslabiony.
to jest raczej na tle alergicznym, jedynie przy HIIT i sprintach nasila mi sie kaszel, ze nieraz musze przerywac w trakcie serii


aha o 15 wzialem 2 tabletki tussi, i o 17 mialem problemy z ... POTENCJĄ. Mam nadzieje, ze po odstawieniu tussi wszystko wroci do normy i bede mogl szalec ?

Zmieniony przez - noobor w dniu 2008-02-26 18:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
tez bralem tussi ale przed meczami i niestety to nie byl najlepszy pomysl . Bralem po 3-4 tabletki popijajac jakims napojem z kofeina i po meczu wystepowaly drgawki , uczucie zimna i oczywiscie problemy z potecja :) odstaw ten tussi bo jeszcze ci zostanie flaczek na cale zycie :)

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Sorry za post pod postem bo nie doczytalem , oczywiscie wszytko powinno wrocic do normy

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
efekt efedryny normalne - wraca do normy jak tylko mija okres poltrwania

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wylecz się,
dopiero zacznij Scorcha,
inna opcja bez sensu.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

xpand!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

HP - jak dawkować z CP ?

WHEY premium