SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

schudlem w anglii- jak to odrobic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 808 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5282
witam, przed wyjazdem do GB wazylem ok 103-105 kg, teraz waze ok 10 kg mnie, w sumie to nie wiem nawet ile bo nie ma sie gdie zwazyc, ale w lustrzewidze, że obwody poszly mi w dol i to strasznie, Nie bylem taki chudy nigdy w okresie ostatnich...3-4 lat.Jeswzcze 1,5 mies znajomi smiali sie ze wygladam jak koksiarz. Nie bylem otluszczony wiec poszly miesnie no trzeba to teraz odrobic, mam zamiar zaczac silke w paxdzierniku, ale rzeba sie do tego przygotowac. Bede mialbialko ostrovii, kupie tego ze 2-3 kg, do tego chcialbym jakis prosty stak kreatynowy, gdyż mialem juz chba 7-8 cykli kreatynowych, ostatni na estrze, a wiec pora na jablczan, mysle nad cell pumpem 650 gr, do tego jakas tauryna no i co jeszcze? Prosze mi tu nie pisac bzdur o diecie,bo cwicze pare lat wiec wiem o tym, ale co polecacie -jakis gainer? tylko czy nie zaleje sie3 tluszczem jak niektorzy z forumowiczów, których zdjecia widzialem a ktorzy wygladaja jak tuczniki na rzeź. Glutamine i hmb sobie odpuszcze, gdyż sporo czytalem o tych suplementach i sa raczej malo skuteczne.
Czekam na odpowiedzi

..........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4738 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21466
Po 1: Przynajmniej na początku ćwicz bez odżywek i tak szybko odrobisz (pamięć mięśniowa). Walnij dobry trening i dietę na masę.

Później walnij cykl jak chcesz na jabłczanie CP bardzo dobry. Pamiętaj że musisz mieć 2 puchy na cykl. Dodaj witaminki, minerały, omega 3 i zma (moze byc apteczne).A i po treningu pij carbo. No i rośnij byku

Pozdro!

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 25330 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 182786
CP 2 male puszki ,lub mala
Co do gainerka - http://www.sfd.pl/temat252665/
Carbo zeby po treningu bylo
vitaminki , omega-3 , zma (apteczne)
i bedzie dobrze
Pzdr.
edit: boguc wypzredziles mnie hehe

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-09-09 18:28:00

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 6988 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52689
wracaj do treningow od razu
do pazdziernika to jeszcze sporo poleci

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jutro ide szukac silki, i zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nawet namiary od kolesia z Edynburga. Narazie mam puszke ostrovii upchaną w malym pudle sojavitu, powinno byc ok 1 kg. Z reszta supli zobaczymy, na pewno zrobie spore zakupy po powrocie do polski... a cwiczyc bede HST bo dosyc ladne mialem po nim efekty.
Powiedzcie mi jak to jest z stakami kreatynowymi, zeby zrobic cykl potrzeben beda 2 male lub 1 duza?? czy 1 duza to bedzie i tak za malo?
Dzięki za odpowiedzi

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4738 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21466
1 duża bedzie za mało ale 1 duza i 1 mała bedzie ok

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9080
Mam podobny problem. Przez 6 tygodni waga spadla o ok. 5 kg!!!
Teraz powoli wracam do pierwotnej wagi, niestety nie sa to miesnie tylko opona Fast food, slodycze itp. Juz niedlugo come back na silke i walka z wiatrakami poraz kolejny
Pozdro

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a moze ekonomiczniej bedzie dzy cell pump i mono.Pytanie drugie - czy po gainerze zaleje sie tluszczem.

..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co doradzicie??

Następny temat

Jak to wkoncu jest z ta kreatyna

WPC zestaw