SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

salbutamol i animal cuts

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
witam wszytskich użytkowników:
mam takie pytanie: mam sally 4 mg i 14 pakietów animal cuts, chciałbym je połączyć tylko nie bardzo wiem kiedy co brać? czy np rano przed aerobami sally a przed treningiem siłowym pakiet animal cuts? albo moze na odwrót,
doradzicie coś? z góry dziekuje za odpowiedzi

trzeba podjąć pewne kroki aby oświetlić drogę do sukcesu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ile masz tego salbutamolu ?,dokupiłbym typowy spalacz jak np scorch lub dyma burn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
100 tabletek

trzeba podjąć pewne kroki aby oświetlić drogę do sukcesu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
cutsa masz na tydzien a powinno sie go stosowac 3 tyg

co do sally to wystartuj z najmniejsza dawka i podnos dawkowanie z czasem

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zjedz Cuts'a przed treningowo,lub po przebudzeniu w dni wolne.Potem zacznij Sally dochodząc stopniowo do optymalnej dawki(choć jeśli zadajesz takie pytanie to pewnie nie wiesz jaka dawka jest odpowiednia i jak rozłożyć przyjmowanie,znaczenie tutaj ma waga ciała i poziom BF).Naucz się najpierw to robić żarciem,a cukierki zostaw na ostatni szlif.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Tak ja Body .Salbutamolu i cutsa masz za mało .Najpierw rozpisana dieta ,aeroby 3x tyg po 20 min po treningu lub 40 w nietreningowe.To taka baza na której bedziesz widział efekty. Sama chemia nic ci nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
mam trening na siłowni 4 razy w tygodniu no i aeroby robie 3 razy w tygodniu po około 40 min z rana przed sniadaniem, teraz tylko diete mi pozostaje ułożyć

trzeba podjąć pewne kroki aby oświetlić drogę do sukcesu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
czyli wlasciwie najwazniejsza rzecz zostawiles na koniec

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
wazne ze najpierw pyta i uklada ,a nie dziala a pozniej pyta

Zmieniony przez - QRCZAK84 w dniu 2007-07-09 08:02:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na zime

Następny temat

grecja w tej chwili

WHEY premium