SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

s.m.p.a oraz inni doświadczeni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
cześć mam kolegę, który stara się schudnąć.
Obecna jego waga to 102 kg/178cm
Dostał od dietetyczki pewną dietę i chciałbym się dowiedzieć jakie jest Twoje zdanie na ten temat, ponieważ coś słabo mi przypadła do gustu ;( zwłaszcza ta ilość kcal oraz ilość posiłków

treningi 3 razy w tygodniu (ponad 1h) + lekkie aeroby

http://img521.imageshack.us/img521/4791/skanuj0229.jpg



Zmieniony przez - monkey_uf w dniu 2010-01-24 16:56:39

non omnis moriar~`

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17360
super dowcip Jezeli chce byc zdrowy a ma internet to zapraszamy na forum tytaj jest wszystko, jezeli bedzie mial problemy niech pisze na pewno pomozemys.m.p.a. nawet tutaj cie znalezli


Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-01-24 20:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem s.m.p.a ale wypowiem się jeśli mogę

Dla mnie ta dieta to jakaś kpina.
Czy lekarz przepisujący ją był pewny że rozmawia z ważącym ponad 100kg trenującym facetem?

Za mało białka, za mało tłuszczu, za mało wszystkiego.
Beznadziejne produkty w stylu "majonez light".
NIE NIE NIE

Ja bym wykorkował po tygodniu a ważę 30kg mniej.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
noo właśnie tylko ja nie jestem w stanie go przekonać ;x

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Ta dieta jest tak ułożona żeby koleś co ja stosuje przyszedł do niej po jakims czasie , bo będą efekty jojo, o ile przeżyje taką podaż kcal:P , bo tam ledwo 500 kcal jest. Powiedz kumplowi jak chce przeżyć żeby na forum wpadł, a od pseudo dietetyczki kase zabrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
jak mozna komus wcisnac diete dla zakompleksionej nastolatki ? Ratuj kolege...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zacznijmy od tego że to jest głodówka jeśli może ją stosować to tylko jakiś czas choć wcale nie polecam
nie wiem co to za dietetyczka ale nie uwzględniła wogóle tłuszczy w diecie być może jest 10 -15 lat w tyle za nowymi badaniami i dalej sądzi że tłuszcze to zloooo

schudnąć schudnie
ale jakim kosztem i czy psychika mu wytrzyma i czy nie odbiję sie to takim echem że bedzie zaraz miał napady głodu nad tym wypadało by się zastaniwić pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno, ile kolega ma lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
okej dziękuje bardzo wszystkim za wypowiedzi, dodam tylko że kolega ma na chwilę obecną problemy z wątrobą, jeśli mi się uda go nakłonić do innego żywienia to jakie wartości proponujesz dla niego ustawić BTW?

kolega ma 21 lat

Zmieniony przez - monkey_uf w dniu 2010-01-24 18:19:34

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
co dokładnie mu się dzieje z tą watroba bo to może zmieniać postać rzeczy?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
cieżko powiedzieć, w przeciągu ostatnich 2 tygodni miał podejrzenie o wirusowe zapalenie wątroby, jednak z tego co mowili mu lekarze to już przeszło. Drugą opcją jaką obstawili to byl nadmiar leków w przeszłości. Wizytę u specjalisty będzie mieć dopiero w maju

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podejrzewam, że te 102kg to raczej masa tłuszczowa a nie mięśniowa?
Kolega choruje jeszcze na coś? Bo piszesz, że brał wcześniej dużo leków.

Myślę, że ułożenie zwykłej diety zbilansowanej będzie jak narazie najlepszym wyjściem. W miarę rozwoju zdarzeń, będzie można obcinać z węglowodanów. Co myślisz s.m.p.a ?
białko: 2g/kg
węglowodany: 3g/kg
tłuszcz: 1g/kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana trybu życia.. Pierwsza dieta na mase. do oceny :)

Następny temat

Nadmiar skóry :(

WHEY premium