SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słabe barki problem z zarzutem ?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
to pytanie kieruje do dwuboistow jak strong... moj maks w martwym ciagu to 210 kg... mam problemy z zarzutem sztangi na barki,przygniata mnie ciezar 130 kg,gdzie rowiesnicy z takim samym maksem w MC zarzucaja po 150 kg... czy moze to byc spowodowane slabymi barkami ? mało je cwicze i odczuwam bole w stawach barkowych przy cwiczeniach!pls o info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Dobre pytanie podlacze sie o ile moge Bo moj kolega ma cos podobnego on nie moze zarzucic 80kg a jak zarzuci to leciutko podnosi a ja nie mam problemu z zarzutem ale z podniesieniem wiekszy Moim zdaniem to slabe ramiona ale nie wiem niech ktos inny sie wypowie.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Jak wykonujesz ten zarzut siłowo czy pełny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
mlody mazi jak masz problem z wstaniem przy zarzucie to poćwicz przysiady sztanga na klatce i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
a tak napoczatek to siła barków jest tu najmniej potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
wykonuje mysle ze technicznie ok tak jak na zawodach,mysle ze to glownie spowodowane jest moimi slabymi barkami... przysiadam 200 kg wiec nogi sa ok... w wyciskaniu siedzac zza karku nie wiem czy wycisne 80 kg...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
zarzucasz na proste nogi czy z zejściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2653
z zejsciem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
Pomyślałem że może być coś nie tak z twoją dynamiką ale patrząc na twój staż to chyba już ją wypracowałeś. Jeśli chodzi o siłe barków to troche napewno jest potrzebna przy zarzutach(przednie i tylnieich aktony). Może sprubój zwiększyć ich siłę. Możliwe że też masz słabą fazę zaraz po dynamicznym prostowaniu nóg oraz pleców gdy jeszcze podciągasz chwile sztangę siłą bicepsów oraz górną częścią pleców. Jakby co to nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale to może pomóc

Zmieniony przez - Barrtteek w dniu 2007-11-26 23:50:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
potrenuj ciągi podrzutowe i wysokie ciągi

ps. jaki wynik w przysiadzie przód i tył
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KALENDARZ IMPREZ w WL,TS na rok 2008

Następny temat

Atletyczne Stowarzyszenie Sportowe "Radom"

WHEY premium