SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
czesc jestem nowy mam takie pytanie bo mase mam nawet w nadmiarze i chce z rzucic pare kilo czy jak bede robił rzezbe to mi cos opadnie pozdro 600
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Jasne że tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
i dwóch nowych sie spotkało.

heh.
rzeźba ku temu właśnie służy by zrzucać zbędną tkankę tłuszczową i uwidaczniać umięśnienie.
Treningu na rzeźbę ci teraz nie będę wypisywał jest tego od *...a na forum. Ups, brzudkie słowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Trening na rzeżbę można sobie w dupę wsadzić jeśli się nie ma dopowiedniej diety redukcyjnej z większą podaza białek iz drowych tłuszczy a mniejszą weglowodanów.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
"PAKIER= DIETA + TRENING + REGENERACJA + SILNY CHARAKTER (wytrwałość, sumienność, odpowiedzialność)"

aby sie zgadzało.
Miętki dziękujemy że "wiedzą" zabłysnołeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347


Miętki, kazdy to przecie wie.
bez urazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Chasland nie załamuj mnie już wiecej bo nie wytzrymam i spadnę z krzesła
Moja wiedza została już dawno zweryfikowana przez setki urzytkownikó i wielkich tego forum-dlatego mam grubsze literki nicka niż obwód twojego pasa...
Pozdro.
ps. jak nie zauwazyłeś to w tym dziale tego typu mądrości ludzie raczej nei wiedza i wearto im to wyjasnić cwaniaku
Zresztą wystarczy wpisać w wyszukiwarce twój nick by wiedzieć dlaczego siedzisz w tym właśnie dziale.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-03-19 19:38:44

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
heh, dowciapniś.

siedze tu gdyż w treningu jest o wiele ode mnie mądrzejszy Michaił czy Mawashi, no i Brutus.
Ja sobie tak tutaj siedze (nie tylko!) gdyż lubie pomagać tym naprawde zielonym.
Ale udzielam się tez w treningu.
Nie uważam siedzenia w dziale "Dla zielonych" za coś chańbiącego czy zaniżającego poziom wiedzy i prestiż. Tym samym obrażasz Macieja, który ma większą wiedzę od wielu z tego forum.

Pomagam i doradzam komu trzeba, bez znaczenia na dział czy staż.
Ty też zawodowcom znowu nie doradzasz.
Jak Lepper tylko komentujesz i krytykujesz, a nic nie wnosisz.
Ale już spokój, nie będe sie sprzeczał i odgryzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie dziwie się ze nie zrozumiałeś przesłania mojej wypowiedzi i odbierasz ją tak a nie inaczej,wiec wyjaśnie ze siedzisz tutaj gdyż sam jesteś zupełnie zielony!I tyle.
To co ja wnosze w to forum-nie tobie oceniać.
Wozisz się jak paw a nie masz zielonego pojecia o tym sporcie-boję się zebyś czasem nie wprowadził kogoś w błąd,ale zawsze mozna użyć wyszukiwarki i to sprawdzić.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy i kompletnie zielony

Następny temat

DYMEK ?????????????????????

WHEY premium