SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeźba w masie ?? pytanie pilne !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
witam 72kg 186 cm 23 lata
Jestem ektomorfikiem, jak mam się odżywiać żeby zbudować beztłuszczową masę mięśniową ? wystarczy że będę starał się przestrzegać zasady rano-węglowodany wieczór-białko + unikanie tłuszczu ??
Czy można robić cos takiego jak rzeźba w masie ?? trening pośredni ?? Wcześiej robiłem typową mase z 68 do 80 kg efekt byl słaby bylem wiekszy ale oblany teraz byla przerwa i mam 72kg chce zaczac tylko inaczej-ostatnio nawet głupie pompki lepiej na mnie wchodza i sylwetka mi sie podoba. czy brac od razu kreatyne ?? czy bcaa jest dla mnie wskazane ?? hmm pomocy. ps nie chce byc duzy koksu. raczej te 80 w lekkiej rzeźbie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ty chcesz unikać tłuszczu? Od jedzenia tłuszczów się chudnie! Czytaj: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html bo masz niedostateczną wiedzę o odżywianiu. Jak nie masz diety, to i odżywki nie pomogą. Ani kreatyna ani BCAA. Kreatynę łykniesz po kilku miesiącach, jak przyjdzie stagnacja. Na początku, czy z kreatyną, czy bez mięśnie rosną równie szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
kreatyna nie pomoże bez diety? :O o kurde to chyba jedyne masz takie badania na świecie bo cały świat mówi inaczej :D Postanowiłes sobie za cel wciskac kity poczatkujacym ? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Kreatyna bez diety? Na co pomoże? Na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
od jedzenia tłuszczów sie tyję -chciałeś napisać... ja juz kreatyne brałem kiedyś. cwiczylem kolo roku i jadlem duzo kalorii tluszczu i węglowodanów i efekt byl taki ze bylem oblany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 882
w niczym nie pomoze kreatyna, nie wiesz tego ze tylko z bułka sie wiąże i dopiero daje efekty? :D to może wróc chociaż do podstaw i poczytaj o ATP a potem doradzaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
słuchajcie ! mi nie chodzi o to ze nie chce trzyac diety... ja chce ale nie do tego stopnia zeby wyliczac kalorie i robic nie wiadomo jakie posilki...brak czasu... chce jedynie trzymac sie podstawowych zasad
jesli chdzi o tluszcz to myslalem ze przez niego sie obleje a nie cchce tego
jesli chodzi o kreatyne to pytanie tylko czy teraz czy pozniej tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
slipdog1234
kreatyna nie pomoże bez diety? :O o kurde to chyba jedyne masz takie badania na świecie bo cały świat mówi inaczej :D Postanowiłes sobie za cel wciskac kity poczatkujacym ? :D


Nie będę wchodził w polemikę, bo widzę, że wyznajesz zasadę, że mięśnie są z kreatyny. Masz przeczytaj pierwsze 3 akapity: https://www.sfd.pl/Kreatyna__wzrost_wytrzymałosci,siły_i_masy_miesniowej-t695548.html

chlopaku
od jedzenia tłuszczów sie tyję -chciałeś napisać... ja juz kreatyne brałem kiedyś. cwiczylem kolo roku i jadlem duzo kalorii tluszczu i węglowodanów i efekt byl taki ze bylem oblany.


Tyje się od węglowodanów i nadmiaru kcal. Badania wskazują na olbrzymią rolę np. omega 3 w redukcji tkanki tłuszczowej. Policz sobie zapotrzebowanie i się tego trzymaj.

EDIT: Już napisałem. Szkoda teraz czasu na kreatynę. Cykl zrobisz po kilku miesiącach.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-02-07 19:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
super dzieki. czyli tłuszczu się nie bać ?? czy jestescie w stanie odpowiedziec mi na pytanie odnosnie rzeźby w masie ?? czy jestem w stanie zrobic taki trening ?? posredni ?? jesli tak to jak ??

czy zeby sie nie oblac wystarczy ze rano weglowodany wieczorem bialko ??

wiem juz ze kreatyne pozniej i zeby nie bac sie tluszczow :) wtedy mysle ze weglowodany i te gainery mnie tak oblaly


Zmieniony przez - chlopaku w dniu 2016-02-07 19:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Dałem Tobie link do działu odżywianie. Nie ma sensu zastanawiać się co rano, a co wieczorem, bo liczy się dobowa suma. Dieta z ujemnym bilansem = redukcja/rzeźba, dieta z dodatnim bilansem = masa. Na początku może się przydarzyć pewny rekomp, ale długo to nie potrwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 79
pewny rekomp. ?? czyli ?/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bez ćwiczeń

Następny temat

Ułożycie mi Plan Treningowy do mojej domowej siłowni?

WHEY premium