SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ruski METANABOL, WINO, CLEM jakie da rozmiary i wage ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 179cm wzrostu waze 98kg cwicze juz od pol roku , niebralem nigdy koksu, moje wymiary to miej wiecej 43 łapka , klatka 122 , udo 68 - wyciskam 102 kg na klatke i uginam 46 na biceps (orietacyjne dane).
po dwuch tygodniach brania metki chce wziasc 20 szczałów winka i 100 tabl. clema po calej kuracji jechac na odzywkach planuje jakich moge sie spodziewac efektow silowych i rozmiarowych po tym mietku , winku i celmiku ??

z góry dzieki za odpowiedz !!! pozdro for aLL

puki co poczatkujacy ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
"cwicze juz od pol roku"

uzupelnij profil



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Laugh out Loud ?

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dlaczego tutaj sie pytasz jakie efekty - idz do wróżki - skad my may wiedziec jak ci pójdzie - mozemy powiedziec tylko orientacyjnie - po winku powinien isc ci ładny mięsien - po clenie prawdopodobnie go podrzezbisz troche - ale ile ci pojdzie jak i gdzie - TEGO NAWET NAJSTRSI GÓRALE NIE WIEDZĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYTAJ TROCHE - MYŚL I BEDZIE OK !!
POZDRÓWKA

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAZNE PYTANIE!

Następny temat

rozpiske do mety

WHEY premium