SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozstepy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcialem sie dowiedziec czy rozstepy spowodowane sa tylko przez szybki przyrost masy , czy moze sterydy oslabiaja skore ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Szczerze mowiac Quest to mnie to nie interesuje, bo nie daze do uzyskania sily. Ale nie watpie ze bede ludzie tym zainteresowani.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytalem bo u mnie pojawily sie rozstepy na bicepsie chociaz nie zauwazylem jakiejs wielkiej zmiany w jego wielkosci


Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wam. U mnie było wszystko spokojnie do puki nie wziołem Omy i Mietka. Pod pachami pewnego dnia pojwił się malutki roztępik, który z czasem się nieznacznie powiększał. Pojawił się i z drugiej strony. Ale wtedy wziołem sprawę w swoje ręce. Poszedłem do apteki kupiłem maść od rozstępów dla kobiet w ciąży i wszystko przycichło. Rostępy zostały ale rozszerznie ucichło a i teraz pół roku po kuracji będąc na kreatynie zauważyłem, że się trochę zmniejszyły wręcz prwaie wyblakły stając się prawie niezauważalne. Następnym razem wezmę maść i jeden kłopot będę miał z głowy.

Narazie...)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nie tylko wylacznie przez szybki przyrost masy ciala . Rozstepy pojawiaja sie tez gdy traci sie mase .

Doradca d/s dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2690
qwa mi sie czasami robia a sterydow nigdy nie bralem a masa to tez mi minimalnie przyrasta
moze to wina nieelastycznej skory czy costakiego

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie rozstepy pod pachami pojawily juz w pierwszym miesiacu treningu, czyli nie trzeba sterydow. Kup sobie ta masc bo jedyna metoda na rozstepy jest zapobieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2690
no nie wiem czy jest jakis psosob na zapobieganie
ktos kiedys mowil ze mozna sie jakims olejkiem natluszczajacym smarowac

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug mnie rozstepow nie trzeba sie wstydzic. Sa po prostu wizytowka kulturysty. Mnie w zaden sposob nie przeszkadzaja, choc mam ich juz troszke.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na pewno nie bede dumny ze swoich.

Pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
snake... co Ty wygadujesz?!? Moim zdaniem wizytowka kulturysty to moze byc 45cm w bicepsie albo 130cm w klatce piersiowej, a nie jakies szpecace akcje... Ja odkad zaczalem chodzic na silke przybralem 14kg i niewielkie rozstepy pojawily sie tylko pod pachami, ale sa minimalne i malo widoczne. Odkad jade na towarze to kazdorazowo po kapieli smaruje cala gore oliwka Johnsons Baby + czasami preparat Soray'i na rozstepy pod pachami. Nie powiekszaja sie, nowe tez sie nie pojawiaja... .. .


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
najwiecej rozstepow jest przy utracie masy miesniowej zwlaszcza gdy jest ona tracona szybko
pozdrawiam

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do znajacych temat...

Następny temat

Do X-mena! ! ! ! !

Wiecej