SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpuszczanie hcg w testosteronie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
Czy można zamiast przechowywać osobno i rozrabiac osobno, dosypywac ten proszek po trochu do strzałów testo i w ampulce testo rozrabiac?

Dużo się pisze ze przechowywanie dłużej rozpuszczonego hcg to nie za dobre. Można z czymś po trochu rozrabiac, tylko po co skoro może by się dało razem z tesciem i mniej klucia. Ktoś tak robił?

Zmieniony przez - bimbam73 w dniu 2014-10-25 16:34:04

Zmieniony przez - bimbam73 w dniu 2014-10-25 16:34:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
HCG jest na wodzie i tak go wbijaj, nie mieszja z olejem. Podskornie to chyba nie jest jakis wielki dyskomfort... Pozatym jak chcesz proszek dosypywac jak nie masz wymierzone ile jednostek sypniesz.

Nie kombinuj tylko wbijaj HCG tak jak ma sie wbijac. Poza tym ile chcesz to HCG trzymac w lodowce?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
No właśnie mam problem z trzymaniem w lodówce. A dawki na oko. I tak polecane dawki są tu tak różne ze troche w ta czy tamta nie robi różnicy. Czasem pisze żeby strzelać 500 czasem 1000 czasem nawet 2000 np na początek, albo po 250 itd. A proszek w miarę dokładnie można na oko podzielić.
No i problem ze place za zastrzyki. To w jednym miałbym taniej :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
W jaki sposób płacisz za te zastrzyki, bo aż jestem ciekaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
bimbam73
No właśnie mam problem z trzymaniem w lodówce. A dawki na oko. I tak polecane dawki są tu tak różne ze troche w ta czy tamta nie robi różnicy. Czasem pisze żeby strzelać 500 czasem 1000 czasem nawet 2000 np na początek, albo po 250 itd. A proszek w miarę dokładnie można na oko podzielić.
No i problem ze place za zastrzyki. To w jednym miałbym taniej :/



Po co takie kombinacje?? HCG jest zawsze z roztorem i tak sie powinno podawac. W oleju sie nie rozpusci

Wklej ankiete rozpisz cykl, zaraz sie to ogarnie

Zmieniony przez - metakreta w dniu 2014-10-25 18:32:04

desiderata

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
Korwa placisz za injekcje?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
Pielęgniarka mi robi. Nie znam nikogo kto mi za darmo strzeli a sam nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Bolus21 pewnie ma jakąś pielęgniarkę (pielęgniarza) co mu bije towar za kasę :) Znam z autopsji taki przypadek, że koleś wydał na iniekcje tyle co na sok.
Ups coś wolno pisałem, ale trafiłem :)

Zmieniony przez - kenet1976 w dniu 2014-10-25 18:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
Fakin hell
Naucz sie. Niech cie strzela po udach to zobaczysz i naumiesz

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
Sam sobie bić mam cykora. Ale jak kto kiedy w testo hcg rozpuszczal i żyje to proszę o info. Na sobie to mi się nie widzi testować.
No i jednak to przechowywanie. Chyba nie bez powodu w proszku sprzedają bo widać ze w roztworze długo być nie moze

Zmieniony przez - bimbam73 w dniu 2014-10-25 19:11:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 40 ml test prop

Następny temat

Clenobuterol - odpowiednia dieta

WHEY premium