SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska deca + winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 764
Witam, mam 12 ampułek winstrol-depot i 15 deki holenderskiej.. wzialem tyle bo sprzedawali deke po 5 a winko po 3 :) chcialbym wcisnąc swoja pierwsza rozpiske, czytam na forach jak i ile ale wiadomo ze do kazdego podchodzi inna . tak jak i z treningiem ( uklada sie go dla konkretnej osoby ) i moje pytanie brzmi. jak to brać?? mam 186 cm, 24 lata, i waga 78..

"Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12139
po pierwsze musisz dorzucic teścia , a wtedy dopiero mysl o rozpisce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 764
aha i mam jeszcze 2 opakowania clomidu.. i jak to wszystko połączyć... za rozwiązanie zagadki z góry dziękuje.

"Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 764
ok. nie jestem laikiem jesli chodzi o trening i o silownie , tazke decydując się na branie sterydów jestem swiadom wszystkich niebezpieczenstw jakie na mnie czyhają. a moje pytanie w 1 poście wynika tylko z tego iż nigdy wczesniej nie bylem zainteresowany braniem sterydów i jedyna wiedza o nich jaka posiadam to tyle. jakie są, które są najbezpieczniejsze, które na co działają,i ogólne informacje.. dlatego tez ze stosu przeróznych sterydów wybrałem deke i winstrol bowiem, to są jedyne koksy na których niema takich zlych opinii jak o innych. i z tego co wyczytalem na wielu stronach i forach są najmniej szkodliwe.. co do dolaczeniu do tego teścia nie zgadzam się. bowiem to co zamierzam osiagnac biorąc winko i deke napewno bedzie mnie zadowalało i nie bede potrzebowal dokladac innych sterydów.. mam nadzieję ze ktoś kto sie na tym zna lepiej odemnie podsunie mi pomysł jak to brać ??

"Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
a ja mimo wszystko prosze o te dane:

1.WIEK:
2.WAGA:
3.WZROST:
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
za mało wina i za duzo deki kolego.
wg.mnie: 1-8tyg deka 200mg e7d
3-9tyg wino 50mg e2d
1-4test prop albo metan jakiś na pospawanie
wogóle najlepiej testa na cały cykl..jakiś enanthat w takiej samej intensywnosci co deka i bedzie perfekt a wino spyl komuś..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Deki za dużo? Coś Ty. Forgotten ma racje co do regulaminu.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
1-8 deca 200mg e7d
1-10 testosteron 200mg e5d

PYTANIA DOTYCZACE CEN STERYDOW GG *******

www.************* 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 764
do foRgott3n.

1.WIEK: 24
2.WAGA: 78
3.WZROST: 186
4.WYMIARY:
BICEPS: 37
KLATA: 105
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6.DIETA
BIALKO: 150g/ dzien
WEGLOWDANY: 2300- 3000 kcal/ dzien
TLUSZCZ: 10-15g/dzien
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING: 3xTydz. siłownia 2xTydz. kickboxing
9.CEL CYKLU: zwiększenie masy
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 0
11.POZIOM BF% : 11.80%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ektomorfik
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: chyba standardowa


co do deki winka i tescia...to jak juz pisalem nie chce nie wiadomo jakich przyrostów, chcę lekko przytyć.. i jak juz pisalem nie chce nic dodawac do tego cyklu prócze tego co mam czyli deca i winstrol..nie piszcie że mam za duzo deki czy za malo winstrolu bo jesli bede mial zrobioną z głową rozpiske to moge albo dokupic winstrol albo sprzedac deke, nie ma z tym problemu. jedyny problem to jak to wziasc bez zadnych innych specyfikow?? chyba ze deka z winstrolem szkodzą i nie daje zadnych przyrostów a jesli sie doda tescia to juz nie szkodzi i przyrosty są duze :P chciałbym prosić o rozpiske deki z winstrolem i do tego na koniec clomid... z góry dziekuje .

"Niczego się nie wyrzekać, do niczego się nie przywiązywać..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3502
tescia do deki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które firmy produkujące undery są najlepsze?

Następny temat

Moje foty! Jaki cykl wybrac?

WHEY premium