SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 303
Brak kupił sobie Oxandrolon 100tab stanazol 150 tab .Chce dokupić Clena 4mg deke 50mg Holandia Eguipose 50mg
HCG(odblok).Tylko tyle danych mam.Uparł się na to.Mogłby ktoś to rozpisać?

Victory or death there is no retreat.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ankieta , , jakie stezenie srodkow

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 303
oxandrolon 100tab 5mg stanazol 150tab 5mg .....do tego chce dokupić:clena 4mg ,deke 50mg(Holandia) ,Eguipose 50mg i HCG.
On jest większej budowy chce się ubić nabrać siły.Ciężko się z nim rozmawia,więc mój post dlatego tak śmiesznie wygląda.Brał już wcześniej jakieś specyfiki,a teraz chce to i pytał czy mu mogę to rozpisać na 12-14 tygodni.Dla mnie to jest,aż za bardzo dziwne,ale może ktoś coś poradzi.

Zmieniony przez - bzc14 w dniu 2012-03-30 11:47:04

Victory or death there is no retreat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jedynie z tych ilosci to wino moze zjecs choc i tak malo , a tak wogle to ten brat czy kolega jest d****em z tych srodkow mozna zrobic taki cykl sam policzile trzeba dokupic - 1-12 200mg e3d deca 1-14 400mg e3d eguipose , 1-17 300mg e3d susta 11-16 40mg ed wino

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 303
Normalnie nie pisał bym o tym.To jest dalsza rodzina tylko dlatego.Z nim się ciężko dogadać.Czy mogłbyś coś z tego rozpisać,co musiał by dokupić.Przeprasza,że nie ma więcej informacji,ale tylko tyle mam.On chce trochę schudnąć ubić mięsień i żeby siła poszła w górę.To jest jeden z tych upartych sezonowców:)no ale rodzina i myślałem,że jakoś pomogę.

Victory or death there is no retreat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
masz rospisane policz ile musi dokupic

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 303
dzięki ...SOG do zamknięcia

Victory or death there is no retreat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl 10-12 tyg mdrol test

Następny temat

stanabol tabletki i clenbuterol

WHEY premium