SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozkrętka BOLDA CYPKA i ewentualny master

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

ok 83

Wzrost

174

Obwód ramienia

nie mierze na redukcji bo serce peka

Obwód klatki

j/w

Obwód uda

j/w

Obwód talii

89

Staż na siłowni

troche bedzie ale z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

redukcyja od dietetyka

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

rozne :-)

Opisz swój plan treningowy

split + aero+ poranne HIIT (od kilku dni)

Cel cyklu

masa w miare mozliwosci czysta

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

leci cypio 250mg/week+40mg wina

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18% i wciąż schodze w dół (cel 12-14%)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

edomorfik

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

od zawsze lysy i tak zostanie

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie robie maxow 120/190/130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Zbliżam sie do konca redukcji i zaczynam myslec o przyjemniejszej czesci roku
Dwa pytani:
Rozkrecenie bolda? Kolezka startuje w zawodach juz drugi rok w NI i poleca mi zwiekszyc na pierwsze dwa tyg dawke CYPIO I BOLDA o 50% aby pobudzic receptory i po 2tyg zejsc do docelowej dawki. Czytalem kiedys cos na tym forum o spadku stezenia i stagnacji z tad moje pytanie do Was jak to widzicie?
Drugie to: w planie byl CYP+BOLD 18-20tyg ale wpadl mi w rece MASTER ENAN i zastanawiam sie czy go dolozyc czy poczekac do PROPKA+TRENU w pozniejszym czasie. Jakies podpowiedzi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Cel masa. Jaki inhibitor prolaktyny bys polecil? Zaczac rowno z deka? Co do badan to cykl juz leci ale przed odblokiem zrobie akurat bede w pl.


Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2015-12-22 11:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym dał stałą dawkę, bolda, a skoro już leci cypio to po co front? Podbijesz dawkę jak będzie stagnacja, nie kombinuj na siłę. Mastera możesz tak wkomponować, żeby lecieć go od połowy/pod koniec bold+cypio, a zakończyć razem z prop+tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
dzieki ze chociaz Ty cos podpowiedziales. Wystarowalem bez kombinacji z frontem, 3 srodki od startu z tego powodu ze co tego mastra IP nie mam pewnosci co w nim siedzi, dill/kolezka mowil ze zrobil na nim kilka kg a czytajac jego wlasciwosci to nie wydaje mi sie zeby on az tak mial masowac.
zoabacze jak sie wszystko porozkreca najwyzej pozniej podetne krotki estrami tren/prop/ krotki master.
pozdro i zdrowka zycze!



Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2015-12-07 20:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
trzeba było w tri bolda zainwestować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
ogolnie to moj pierwszy kontakt z boldem i masterem, a o tri boldzie pierwsze slysze ale poczytam co to za smakolyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
nie licz na masteron w IP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
e-lite czego mozna tam sie spodziewac?
wlasnie od twojej wypowiedzi w polsie realia zdecydowalem sie wystartowac wszytskie razem i spokojnie czekac co bedzie sie dzialo, jezeli bedzie taka potrzeba jak poleca krotkie to poleci master z alphy moze tam sie nie zawiode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
zakładając nawet ze w masterze jest master to na 20 tyg wolał bym dac jakies ia niż masterem się katować i podbić np. testa ( masteron to dht praktycznie leci po prostacie , włosach)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
z tym ze ja juz wystartowalem, kiedy pytalem wczesniej nikt za bardzo mi nic nie podpowiadal :(
w takim razie jak poszlo to co bys zalecil lodzianin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 169 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6307
Co do lysiny, to mnie nie razi. 3/4 w rodzinie lysych
Bardziej prostata bede sie przejmowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
no ja na pewno też
robiłeś badania przed cyklem ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długi cykl.

Następny temat

Oxaver

WHEY premium