SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciąganie dla nastolatka - pytania!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
elo chciałbym się dowiedzieć czy rozciąganie w okresie wzrostu organizmu nie zahamuje tego wzrostu bo mam 180 cm i chciałbym mieć jak najwięcej Czy rozciąganie statyczne/izometryczne faktycznie hamuje wzrost?? Czy jest bezpieczne dla 17-latka?? Proszę o porady odnośnie wpływu rozciągania na wzrost, będzie góra sogów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
vlad, czytałem to ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, czy rozciąganie statyczne/izometryczne hamuje wzrost czy nie i wiekszośc tematów z wyszukiwarki czytałem ale i tak masz soga bo ci w innym temacie obiecałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
niemasz abona zeby dawac

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
nie masz abona. ale powiem ci bo święta, rozciąganie nie ma wpływu na wzrost, tak mówił nawet mój trener koszykówki więc wiesz, pewna informacja:D

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Rozciaganie na pewno nie ma negatywnego wpływu na wzrost, a nawet może pomóc

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Rozciąganie pomaga w rozwoju. Nie bój się to nie zahamuje twojego rozwoju w górę.Ale uważaj na ćwiczenia siłowe one hamują rozwój wzrostu.

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 871
Wpływ na zachamowanie wzrostu mogą mieć jedynie ćwiczenia obciążające kręgosłup i nogi, np. martwy ciąg albo przysiady ze sztangą. Rozciąganie na pewno nie zaszkodzi, a może nawet pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
ale żaden rodzaj rozciągania? Bo obiło mi sie o uszy, ktoś mi tak powiedział, jakoś sie dowiedziałem że rozciąganie izometryczne/statyczne może w okresie wzrostu wpłynąc na niego ujemnie. Więc to nieprawda tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Tak, to nieprawda

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening (wy)skoku

Następny temat

300 pompek

WHEY premium