SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rowerek na czczo

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Mam pytanie czym sie rozni jazda na rowerze nadczo miedzy jazda na rowerku tak normalnie, po jedzieniu. Jak sie jezdzi nadczo to sie wtedy spala tluszcz czy jak to jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3227
Oo Sztojak ja dzisiaj do Wielunia i z powrotem jechałem na czczo, jakieś 40pare km. Na jakieś badania.
No ciekawe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
wlasnie nie wiedzialem ja ksie pisze, tak myslalem ze z bledem napisze hehe ale ok, niech ktos odpowie?

P.S. Gdzie mieszkasz? i na jakie badania? mam nadzieje, ze nie do naszego szpiatal bo to co sie tu wyrabia to jest kabaret!!! Chcieli juz go nam zamknac, bo przez nich umieraja ludzie (nie klamie!!) ostatnio dali kolesiowy cos zeby spal przy operacji nadgarstka, ale nie zbadali go przed tym (albo zle zbadali) i byl na cos uczulony i juz sie nie obudzil -kilka miechow temu zmarl... Ja tam mialem badania i mi powiedziano, ze z moimi plecami nie jest zle, tylko przeciazenie lekkie, pozniej sie gdzie indziej dowiedzialem, ze moge nie grac juz nigdy w nic... Wypas nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
oooj sztojak, wyszukiwarka - aeroby
w WIELKIM skrocie - na czczo spalasz tluszcz a po
zarciu zarcie (do tego tetno 65-70% hrmax i hopa
przez minimum 40min i pieknie schodzi tluszcz
sam jezdze rano, ale powiem ze sie opyla bo juz schudlem
o jakis 1 kg a wogole ozywia to czlowieka taki poranny
trening - dobrze sie czlowiek po nim czuje
(dzial trening jest pelen takich rzeczy

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
no ok ok sorki ja tam nie jestem tak czesto, raczej sporadycznie, tutaj takto siedze ale ok poprawie sie, bede tam tez zagladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Sorry, ze nie w jednym poscie, ale teraz mi sie przypomnialo o tym tetnie, ja nie mam nic do mierzenia, wiec nie wyczuje jakim tetnem jechac :/ bo to trzeba miec chyba ten pulsometr, Ty go masz zenon?
Wiec bede musial chyba jezdzic tak jak mi pasuje akurat... jedynie co mam to licznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
jesli chcesz spalac tłuszcz a nie miesnie to jedz tak zebys sie spocil ale nie zmęczył za bardzo...a tetno mozesz latwo zmierzyc nawet jak jedziesz...przyciskasz dwa palce to tetnicy szyjnej tak zeby czus tetno, patrz sie na zegarek i przez 10s policz ile miales uderzen, i pomnoz przez 6 ja tak mierzyłem przy bieganiu wiec na rowerku bedzie jeszcze latwiej

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
tylko jak to zrobic daro, zeby sie nie meczyc nic, a pocic? :> a tak w ogole to ile km (albo minut) proponujecie jezdzic - od jutra mam zamiar zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
niech ktos kto moze, jakis moderator czy ktos, zmieni nazwe tego tematu na taka jak powinno byc a nie "nadczo" Nie wiedzialem po prostu jak to napisac

Glupio mi teraz i nie chce, zeby caly swiat to zobaczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3662
Świat Zobaczył i teraz sie smieje.Żeby napisać "nadczo".Live is brutal.Pozdrawiam
ps:Napisz w moderatorach lub wyślij na priv prosbe o zmiane tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
moze malo osob tu wchodzilo

P.S. Z dyktand mam 5 najczesciej, wiec zeyb nie bylo hehehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan odnosnie kosza!!

Następny temat

Piszczące hamulce

WHEY premium