SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rotacja biodra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31
No wiec tak... Mam lekka rotacje bioder która leczę masażami czy są jakies ćwiczenia by odrotować miednicę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ja chyba też mam, piszę post żeby dostawać powiadomienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rotacja w biodrach to normalny ruch wiec kazdy ma kwestia czy jest wszystko prawidlowo chocby balansu miesniowego , masazem tego nie zalatwisz wybierz sie do fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31
Masażystka ostatnio mówiła ze jakies ćwiczenia by się na to przydały ale ona się zna tylko na masażu i ze widac jakos po ułożeniu biodra nogi itd ze chodzę krzywo, przysiady pewnie tez robię krzywo bo lewy czworoglowy jest ponoc wyraźnie mniejszy. Na fizjoterapeutę mnie nie stać, masażystka to moja sąsiadka i kosz nie przekracza butelki dobrej wódki dlatego tu pytam o jakies ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pomijając już że nawet nie ma informacji czy mowa o rotacji zew czy wew i czy rzeczywiście jest z nią klopot bo jak sam wspomniałeś o sie na tym nie zna i moze to byc problem pochodzenia np. z SIJ czy odc. L, kolejna sprawa ze nie sa to większości rzeczy ktore mozna poprawic ćwiczeniami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slow jogging, czyli truchtanie wolniejsze od spaceru

Następny temat

Ból w odcinku lędźwiowym

WHEY premium