SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

retencja wody na redukcji?stres,kortyzol?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, podejrzewam ostatnio u siebie retencję wody na redukcji. Nie głodzę sie ale sporo czytalem ze kazda redukcja->stres dla organizmu->wiecej kortyzolu->wieksze gromadzenie wody. Plus dochodzi jeszcze lekki stresik w pracy.i ostatnimi czasy wiecej kofeiny spozywalem a wiec kolejny bodziec dla kortyzolu. Brzucha od kortyzolu mi nie wywaliło bo mam raczej płaski,nie widze roznicy. Staram sie pic wodę w ciagu dnia. A podejrzewam to wszystko bo nagle waga skoczyła o 1kg i nie chce spasc a naprawde trzymalem kalorie ostatnio, prócz 1-go dnia, ale nadwyżke miałem max 500 kcal. Fakt faktem ze jadlem zestaw w Macu a tam duzo soli i czytalem ze moze to sie trawic nawet 3 dni... Ale minał tydzien a dalej tak jest. Ja rozumiem ze wahania wagi są zawsze i mialem np raz kilo w dol raz w gore, półtora a tu skok o ponad kilo i trzyma mimo deficytu. Przeczekać, mniej sie stresowac, odpuscic kofeine?Slyszalem ze pomaga na stres Ashwagandha np Pozdrawiam, Marcin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Proponuję bardziej przeanalizować swój jadłospis, nie szukać problemów na siłę. Poza tym kilogram wahanie wagi w ciągu dnia nie będzie istotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jesli wiesz e to woda mozęsz spróbować naparów z pokrzywy i sobie popijać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Również uważam, że ewentualny problem leży w diecie i treningu a nie w wodzie. Wrzuć zdjęcia sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

astygmatyzm i krotkowzrocznosc

Następny temat

Chleb z kaszy gryczanej

WHEY premium