SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

retencja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
cytuje kolege buldoggga :

"Temat ten kieruje tylko do osób majacych problemy z retencją podskórnej wody, inni prosze ni eczytac bo nie zrozumieja wagi problemu.Otoz sa wsród nas osoby które cierpia na permanetna retencje wody, która zaburza im definicje i tonus miesni, co ciekwe retencja ta nie jest spowodowana bledami zywieniowymi jak wielu pewnie sadzi, bezposrednia przyczyna dotychczas zostaje nieznana niestety,wiadomo ze wpływ ma tu aldosteron , powodujacy zatzrymywanie wody i sodu pod skora, oraz wydalane potasu mimo jego nawet duzej podazy,wiec mowiac inaczej mozna ograniczyc w diecie sod, pic duzo lub malo wody, jesc duzo lub malo potasu, jesc malo weglowodanow a i tak zatzrymywac podskorn awode, wciaz podreslam podskorna poniewaz tylko ta woda jest niezwiazan ai prowadzi do zaburzen definicja i twrdosc miesni,powoduje nadcisnienie ,obrzeki itp, co ciekawe osoby biorace sterydy ktore wczesniej mialy retencje na cyklu doswiadczaja przemieszczania sie tej wody to plazmy i wnetrza komorek co znaczaco poleszpa wyglad sylwetki, czyniac ja twarda, pelna i szczupla,oto pierwsze najszybsze widoczne efekty zastosowania sterydow, zmiana transoportu wody.Co rowniez ciekawe za retencje ni eodpowiad atez w calosci niski poziom h.tarczycy czy wysoki estrogenow,przyczyn moze byc wiele,nerki, watroba, przewlekly stan zapalny,niestety wspolczesna medycyna nie zdiagnozuje przyczyny, lekarze nierozumieje tego problemu, ni ekazdy poznaja czy m aretencje czy tluszcz, oto inne objawy retencji: uczucie ciepla ,gdy zwoda podskorna ogrzewa cialo podobnie jak duzo tluszczu, zalana twarz ,maskowata, bez wyrazu, czlowiek poprostu nie wyglada zdrowo, rowniez sucha skora jest objawem retencji, gdyz mimo retencji cialo jest odwodnione, gdyz odwodnione sa komorki ciala gdyz aldosteron wypompowal potas i wode z nich, mimo to czlowiek jest spuchniety, miesnei sa zalane i mikkie,cdn prosze sie wpisywac osoby majace takowe problemy."-by buldoggg

otoz mam ten sam problem lecz dopiero od niedawna sobie to uswiadomilem ze nigdy nie osiagne wymarzonej definicji i separacji
mimo stosowanej, diety , aerobow , supli i inych dopalaczy.


czy jest ktos kto sensownie potrafi odpowiedziec na ten problem?
dodam ze nie chodzi o tarczyce?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Mam tak samo eksperymentuje z cynkiem ale niebardzo pomaga dopelniam witaminy mikroelementy i tym podobne ale i tak mam retencje.

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
eksperymenty z cynkiem buahahahahha
chyba zartujesz sobie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
A czy to wyglada na dowcip??

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
el gawel no offence ale cynk gowno da i moim zdaniem to jest mit...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Dobrze nierozumiem teraz ciebie pocos zalozyles ten temat ja ci napisalem co ja robie moze reszta zrobi to samo a wtedy razem pomyslimy nad rozwiazaniem

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
ja tez jakos nie odczułem nigdy żeby cynk mi pomógł, ale łyklałem mimo to.
cóz, jak ktos jest bardzo podatny na retencję, nie widze innego wyjscia jak dodatek tamoxifenu lub ari.

A moze po prostu przerzucic sie na krótkie estry wystarczy?

Kiedy po enanie 400mg/week miałem naprawde widoczną retencję, to na propie 350mg/week praktycznie zerowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20211
tak ale jesli tamoxifen i krotkie estry to standard i mimo tego dalej zalewa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
mnie pomogło:
po treningu 15 minut aero
w dni nietreningowe - trening HIIT

wywala wodę równo.

myślę że jesli dieta jest odpowiednia (tzn. zero cukrów i wegli o wysokim IG [oprócz po treningu], malo soli, oraz przetworów), aeroby są, oraz odpowiedni towar bez nadwyżek - które nie są wykorzystywane - nie ma mowy o dużej retencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Cynk w miare wywala wode gdy jest sie off
Na cyklu nie wiele zdziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Pryszczal jaki masz %BF?Mam na myśli pomiar robiony calipperem a nie cudchoojawartymi maszynkami,które trzyma się w dłoni Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znow ta metka ;)

Następny temat

bół;/

WHEY premium