SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekawice czy bez ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
mam do Was pytanie.chodzi mi o trening z rekawicami kulturystycznymi. mianowicie uzywac ich czy nie?co jest lepsze? niektorzy z moich kumpli cwicza bez rekawic i podnosza duze ciezary, ale kiedy ja probuje to nie moge wytrzymac bo sie robia odciski. Oni twierdza ze mozna sie przyzwyczaic i ze robia sie potem takie meski twarde lapy :P
osobiscie tez juz coraz mniej uzywam rekawic poniewaz gdy sie przyzwyczaje do nich to potem jak ich nie bedzie to juz nie podniose tego samego ciezaru. I jeszcze jesli chodzi o zaciski na nadgarstki. czy tez lepiej ich nie uzywac? co o tym myslicie??

Możesz Wszystko. Jesteś Kowalem Własnego Losu.
Pamietaj o Tym. I Uwierz.
Wiara Czyni Cuda. I Góry Przenosi. :o)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
To zależy czy z rękawicami, czy nie. Jak Tobie wygodniej. Mi wygodniej z rękawicami i usztywnieniem na nadgarstek, ponieważ miałem problemy z nadgarstkiem i bardzo mi to izolowało nadgarstek. Wszystko zależy, od Ciebie - Twój wybór. Zależy jak lepiej, ja wole "z".. nienarzekam.

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
jw. jak kto co lubi a prawdziwe męskie łapy to się dopiero od machania łopaty robią

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EKSPANDER

Następny temat

Trening Brzucha

WHEY premium