SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rehabilitacja po wypadku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 354 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
w lipcu ubiegłego roku miałem wypadek samochodowy ,po którym zacząłem odczuwać bóle kręgosłupa po pojawieniu sie u lekarza stwierdzono skręcenie kręgosłupa lędźwiowego ,i kazano mi chodzić w gorsecie w sumie 2 miesiące ,przeszedłem też 10 tygodni zabiegów rehabilitacyjnych ,chyba wszystkich jakie wymyślono ,cały czas zabraniali mi ćwiczyc zero siłowni biegania czegokolwiek. po pół roku nieustających dolegliwości postawiłem sprawę jasno albo powiedzcie co mi jest albo pozwólcie ćwiczyć ,zrobili mi jeszcze rezonans i właśnie dzisiaj odebrałem wyniki ,oczywiście kręgosłup jest ok ,efekt tego ponad półrocza osłabione od gorsetu mięśnie i z 10 kg nadwagi . Szczerze mówiąc chrzanie już nasza służbę zdrowia i prosze o pomoc w ustaleniu planu treningowego który przywróci mnie do formy , z uwagi na brak czasu na razie pozostaje mi domowy trening ,mam do dyspozycji wiosła , 2 sztangielki po 15 kg ,podpórki do pompek mogę też już biegać ,zaznaczę że spędziłem ok 10 lat na siłowni więc trening nie jest mi obcy , chodzi mi o zestawienie ćwiczeń do mojej obecnej sytuacji ,najbardziej zależy mi na zrzuceniu zbędnej wagi i wzmocnieniu pleców oraz ogólnym powrocie do formy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cholesterol

Następny temat

złamania a trening siłowy

WHEY premium