SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rehabilitacja kostki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 39
Otóż skręciłem kostke 2 stopnia dnia 25 lutego 3 tygodnie w gipsie i po zdjęciu gipsu była jeszcze opuchlizna jeszcze była.Kostka boli gdy silnie pochylam do dołu i gdy ruszam w lewą strone, ponadto czyje gdy ruszam kostką w lewo cos mi w niej przeszkakuje a,le to nie boli ni nic .Lekarz dał mi 10 dni rehabilitacji: laseroterapia i magnetoterapia. Czy po tej rehabilitacji będe już mógł normalnie chodzic bez żadnego bólu? Ile dostane odszkodowanie? Kiedy będe mógł grać w piłkę nożną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3472
nawet bez lasera i magno moglo by sie obejsc ale to moze przyspieszyc proces gojenia pozatym nikt nie jest wrozka i nie odpowie ci na te pytania no chyba ze o to o pilce noznej czyli odpowiedz brzmi: jak cie noga nie bedzie bolec :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania - wyniki

Następny temat

Jaka maszynka do golenia ? Skóra wrażliwa - elektryczne nie

Fruzelina