SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rehabilitacja kolana po artroskopii (uszkodzenie łękotki i naderwanie więzadła)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 12259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam wszystkich na forum. 7 tygodni nazad (znaczy temu miałem przeprowadzoną artroskopię kolana. Podczas gry w piłkę nożną doszło do uderzenia i uszkodzenia tylnej części łękotki oraz naderwania więzadła krzyżowego przedniego w 1/2 grubości. Po zabiegu jeździłem na rehabilitację, która zresztą bardzo pomogła. Obecnie ćwiczę codziennie w domu. Ćwiczenia z gumą (prostowanie nogi leżąc oraz siedząc naprężając gumę pod różnym kątem). Ponadto codziennie 30 minut rower stacjonarny tj. 10-12 km. Nogę mogę wyprostować już do końca, zgięcie mam też już prawie całkowite. Czasami tylko czuję jakbym miał przeciążone kolano. 3 razy dziennie artresan. Czy ktoś z użytkowników forum miał podobny przypadek i porządnie zrehabilitował kolano i wrócił do grania w piłkę?? Ile czasu to trwało?? Jak leczył kolano?? Ewentualnie czy stosował jakieś odżywki na przywrócenie masy mięśniowej?? Jeżeli tak prosiłbym o kontakt albo mailowy albo gg 651444. Również służę radą i spostrzeżeniami z przebytej rehabilitacji. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do dziewczyn uprawiających sport!

Następny temat

Nadmierne pocenie - plecy

WHEY premium