SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rehabilitacja śródstopia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
witam, chciał bym Wam przedstawić moją niefortunną kontuzje i proszę Was o pomoc:)

W połowie listopada 2012 roku podczas codziennego treningu piłki nożnej doznałem kontuzji, mianowicie złamałem w 1/3 kość strzałkową (dokładniej nastąpiło oderwanie fragmentu kości) + lekkie uszkodzenie piszczelu przy dolnej główce. Dostałem gips do samych pośladków + rzecz jasna but. I tak przez 5tygodni. Po tym okresie dostałem na około tydzień szyne (przed kolano, bym mógł już je zginać). Przez jakieś 2-3tygodnie miałem chodzić o kulach NIE stąpając na kontuzjowanej nodze. Tak też się stało, po tym czasie zacząłem chodzić, a raczej kuleć i tak jest do tej pory. Po gipsie został mi obrzęk w śródstopiu. wiadomo, rehabilitowałem tę noge w domu i doszedłem do tego że robienie kółeczek, zginanie stopy w dół czy też w boki mam opanowane do perfekcji(tak jak w zdrowiej nodze). Problem leży w tym, że dalej niż 90' stopy do góry nie podniosę i nie chodzi o kwestie bólu, tylko po prostu mam taki blok. Byłem z tym u lekarza, zrobili prześwietlenie ale nic nie wykryli.. ma mi pomóc rehablitacja, ale to dopiero 28marzec :x.. uzyskam jakieś porady od doświadczonej osoby ? czy są jakieś suplementy/witaminy wspomagające kości ? to już moje 2złamanie nogi.. może jakaś wcześniejsza domowa rehablitacja ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
tylko terapia manualna np Kaltenborn. 28 marzec.. nfz? jezeli ma byc to laser, krio, magnetoterapia i elektro to szkoda czasu :)

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
dziekówka! ;)

tak, ten nfz.. rehabilitacja ma polegać tylko i wyłącznie na ćwiczeniach.

Zmieniony przez - z3eus w dniu 2013-02-03 17:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
wyłóż kilka groszy i do tego czasu pochodź prywatnie na rehabilitacje,bo 2 miesiace to dużo czasu zwłaszcza jeśli to początkowa faza po zdjęciu gipsu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wągry

Następny temat

Wysoka prolaktyna , czy to przyczyna moich problemów

WHEY premium