SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

regeneracja po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1593
siemano mam takie pytanie dzisiaj skończyłem cykl 6 tygodniowy z mety i propa i czuje sie przemęczony chiałem teras zrobic tydzień przerwy po tem tydzień regeneracji i znów normalny trening. Trenowałem 3 razy w tygodniu siłownie a 2 razy sporty walki (w czsie przewy brałbym odbloki i zaczoł kreatyne) co wy na to?????
dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62148
nic niepzerywaj. zmień cos w diecie/treningu, dozuć supli na beret efka sie kłania.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3766 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23755
adam a jak ze stawami po cyklu? bo u mnie tragedia łokcie dają d..py na maxa przy francuzie leząc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1593
eczek - na stawy nie narzekam a na martwy dochodziłem fdo 170 kg na serie ale nic mnie nie boli ino że zmęczony sie czuje i boje sie żebym sie nie przetrenował teras bedemieć kreatyne odbloki i zma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7453
Normalne ze nie bedziesz mial takiej energi i zapalu do cwiczen jak na kuracji:) doping to doping pozdro

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jedziemy z koksem

Następny temat

boldenon vs deca

NutLove