SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja tluszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odzywianie z działu Plany SFD - opinie klientów.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem tu nowy wiec witam serdecznie. mam takie pytanie kupilem bulgarski clenbuterol 0.02mg wiem jak go dawkowac do tego kupilem sobie odzywke firmy Trec Lipo(X)Pack Z-9 chce to wszystko razem laczyc i do tego dosc intensywne aeroby mam tylko pytanie wiem ze do tego niezbedna jest jakas dieta wiec moze doradzcie mi z czego poprostu mam zrezygnowac w jedzeniu albo czym zamienic jakies produkty bo nie oszukujac nie dysponuje az taka gotowka zeby trzymac sie jakiejs scisle okreslonej diety skladajacej sie miesa ryby piersi kurczaka etc etc dzienne zalezy mi poprostu na wiedzy co moge jesc a czego nie powinienem zeby uzyskac jaknajlepszy efekt prosze o jaknajszybsza odpowiedz bo chce zaczac to wszystko brac od poniedzialku ;p z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a nie wiesz...ze najpierw trzeba bylo o diete zadbac a dopiero pozniej o wszystkie dodatkowe 'suplementy'?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mzoe ktos poprostu cos doradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
F@IL
Jest taki dział odżywianie i tam duzo dobrych artów jest polecam dietke low carb. Cleanburexin ci nic nie da z podobnym zalozeniem bylem jak zaczynalem ze o ja pie****e reduktor tłuszczu to napewno bedzie dzialac a bede jadł jak zwykle bledne zalozenie wiec nawet mozesz go sprzedac bo jest on ci zbedny
pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BŁAGAM O POMOC!!!

Następny temat

Dieta dla ekto. Proszę o ocenę.

WHEY premium