SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
Witam wszystkich ! ;) ogólnie rzecz biorąc ćwicze już około 1,5 roku z przerwami. Przytyłem dość sporo kg przez ten czas lecz dużą ilością jest tłuszcz którego nabrałem podczas tej długiej drogi. chciałbym się wziąć za redukcje. trening na siłowni 3*w tygodniu, z aerobów to basen 2-3*w tygodniu na początek, a za miesiąc chce również wrzucić bieganie, myślę że tak 2 razy w tygodniu po ok. 20 min. mój aktualny poziom bf myśle że gdzieś około 17-19%, chce zejść do 10%. z tej strony moje pytania, jakie suple podczas redukcji? jabłczan kreatyny, jakieś bcaa, i wrzucić coś jeszcze na spalanie? czy mięśnie również ulegają redukcji czy sam tłuszcz? z góry dzięki za odpowiedzi ;)

jestem tu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz spalić mięśnie. Żadne suple, jedz odpowiednio, to klucz do sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
I co w takim przypadku zrobić gdyby do tego doszło?

jestem tu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli będziesz się odpowiednio odżywiał to nie masz czym się martwić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na Siłowni

Następny temat

Co dalej ?

WHEY premium