SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja na MAXA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
Witam za miesiac koncze 18 lat i chce wreszcie normalnie wygladac.Trenuje Muay Thai 3 razy w tygodniu(wtorek-czwartek-sobota) oprocz tego zaczynam powoli biegac (narazie ok 30 min w tym kilka przyspieszen na maxa itp.jakby mini interwaly) i mam zamiar robic trening obwodowy ( w domu mam lawke prosta-skos, gryf prosty,lamany,sztangielki,obiciazenie ok 50 kg) chcialbym to wmiare dobrze poukladac. co do diety...hmm staram sie stosowac co do kilku rzeczy i ku temu bd moje glowne pytanie.Moj jadlospis wyglada mniej wiecej tak:

śniadanie:
serek wiejski 200g
3 kromki chleb razowy z maslem orzechowym (zrodlo bialka i zdrowych tluszczow)

2 śniadanie:2 kanapki z razowym plus piers z indyka (zrodlo bialka)
obiad:ryz i cyc gotowany
przed treningiem:serek wiejski i banan(godzina przed)
po treningu 2 porcja carbo plus odzywka bialkowa(koncze o 20)

sorry ale jakos nie waze jedzienia..kiedys jak trzymalem miche tzn dieta wysokobialkowa to wszystko liczylem i teraz podobne porcje no moze mniej cyca.
Suplementuje sie:
podczas treningow CARBO,odzywka bialkowa,kreatyna(w sportach walki wiec bardzo mala dawka dzienna)hmbolon(tlenek azotu w celu szybciej regeneracji)od poniedzialku zaczyman ANIMAL CUTS.
CEl? stracic tluszcz ok 8kg. do lutego.Potem drobna masowka i znowu wycina.Prosze nie krytykujcie ale pomagajcie.DZiekuje z gory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe wiemy ile masz wzrostu ile warzysz - teoretycznie nie wiemy nic

Hmm cel- stracić tłuszcz :D bez diety tego napewno nei dokonasz, a nawet nie masz policzonego twojego zapotrzebowania, wiec nawet nie wiemy czy to co jesz ma bilans na + czy -

Żeby nie krytykować bo dzisiaj mam dobry humor
[http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm]
radze jednak policzyć zapotrzebowanie i czy ci pasuje z tym co tam wypsiałeś u góry

Co do treningu - to napewno aeroby (bieganie pomoże ci stracić tkanke tluszczową, ale jak mówie bez diety ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Troszke uboga twoja dieta, nie widze wazyw i bardzo malo zrodel tluszczu, w ogole mam wraznie ze wiecej weglowodanow niz bialka.
Skupiles sie na prochach a nie masz diety - porazka
Obawiam sie ze obciazenie 50kg bedzie male i szybko przestanie starczac, trening z poczatkujacych bierz, da sie cos przerobic zawsze pod dom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
Dobrze, w sobote wszystko poobliczam , z waga w reku;p bo niestey nie mam duzo czasu bo sie ucze. Co do treningu silowego, wpsomnaielm ze mi glownie zalezy na treningu obwodowym, zalezy mi glownie na dynamice i sile, wiec te 50 kg chyba starczy?jak nie to sobie dokupie obciazenia.Jezeli wszystko ladnie sobie uloze to zaloze tez dziennik treningowy ;). Apropo waże ok 93 kg i mam ok 176 cm. WAga dosyc duza ale nie jestem jakas kulka.Mam nadwage to widac ze jestem otluszczony ale tez mam sporą mase miesniowa( bylem na badaniach na ktorych to mierzyli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
obwodowy trening nie da ci dynamiki, od tega sa cwiczenia olimpijskie typu podrzut, zarzuu, do tego modyfikacje przysiadu i cwiczenia jednoracz. sily tez trzeba pocwiczyc wiec MC to podstawa, reszte mozna darowac.
Gdzies pisalam w dzinnikach trening pod SW dla dziewczyny o nicku sheWolf, znajdz i przeanalizuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
no to ze musisz poobliczac sobie wszystko to podstawa;p bez tego nie mysl o schudnięciu
weglowodany wal złozone. proste takie jak ten banan tylko i wyłacznie po treningu ale te też radziłbym Ci ograniczyć. w ogole ogranicz te ww.. (tylko sniadanie i po treningu) chociaz może byc Cięzko przy treningach SW, sam trenuje i wiem jak jest ale trzeba walczyć!:) ja mocno schudłem gdy ograniczylem je do 60gram dziennie (przy mojej wadze 63kg) co prawda na treningach byłem jak mokra szmata... no ale kto jest w pełni sil na redukcji?;p
za dużo chleba. wywal go, albo maks jedna kanapka na dzień
nabial też wywal (chodzi mi o serki wiejskie) jedynie co to twaróg chudy na ostatni posiłek
gdzie są jaja?! chcesz mieć jaja- jedz jaja;p
maslo orzechowe... orzechy, oliwa i ryby- to sa zdrowe tłusze. maslo ma kupe cukrów i soli
wal duuuzo zielonych warzyw
suple... bierzesz carbo, krete żeby schudnąć? zielona herbata+ spalacz
takie moje zdanie

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
a co do treningu jeszcze:
1.podrzut, wyciskanie, przysiad, martwy ciag i wyciskanie zolnierskie
2.duzo serii, mało powtorzeń
ćwicz tymi zasadami a zobaczysz że w sparingu rozwalisz wszystkich i będziesz miał dobrą rzeźbę, twarde mięśnie
na silowni ćwicz siłę. wytrzymałośc i obwody zostaw na treningi sw i to bieganie
i jeszcze wazna sprawa... niech twoim glównym celem jest rozwijanie się w walce... silownia i biegi to tylko dodatek, ktory nie może gorowac nad treningami SW

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
chce schudnac, carbo po co? zeby uzupelnic wegle na treningu zeby miesni nie palilo tylko wegle;p a kreatyna zeby sila lekko szla, ale biore w malych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Gortat, uspokuj sie i posluchaj starszych...
Ladny avatar !!!

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-11 14:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
uzupełniać wegle po treningu carbem będziesz gdy juz schudniesz*;p to nie działa w ten sposob, to co aktualnie robisz jest ok ale na diecie zbilansowanej i w jakims stopniu napewno sie wyrobisz ale z czasem... rok, może dwa, ale jak chcesz reduckje na maksa do lutego to odstaw gazete mh i poczytaj cos dla kulturystow;p
*faktycznie po treningu trzeba zjeśc wegle, ale zjedz np ryż, kasza... skrobia, nie cukry
kreatynke lepiej sobie zostaw gdy bedziesz robił typowo siłę, teraz na diecie odchudzającej kreatyna nic Ci nie da. musisz sie pogodzic z faktem że nie zwiekszysz siły ani wytrzymalości na diecie odchudzającej na ujemnym bilansie... nawet o troszeczke. robiąc siłe, rzeźbę, masowanie, spalanie jednocześnie nie licz na jakikolwiek efekt

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
a co sądzicie na temat jajecznicy na śniadanie? nie ukrywam ze najwiekszy problem mam ze skomponowaniem śniadania..bo owsiane mi po prstu nie wchodzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukccja 10 kg proszę o odpowiedzi ;))

Następny temat

Potrzebuje diety okolo 2000 kalori

WHEY premium