SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja kobieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Hej moja siostra chce schudnac (nie szybko bo głodowki i charuwke juz przechodziła) wzrost 160 waga 63 .. Leczona tarczyca bierze euthyrox N75 ciągle, ćwiczymy razem 4 x tyg i 3 interwały w tyg po 15 min kazde . na kaukulatorze sfd wyszło 2500 więc myśle ze 1950 kcal i czy dobre makro ustaliłam B 2,2 na kg masy zaokrągliłam do 140g, T dałam 70 g ,ww 190 czy pasuje ? myśle o 4-5 posiłkach w dniu.. I pytanko o owoce np w posiłku po treningu wieczorem do 150 gram kiwi,jabłko ,truskawki itd . potem ucinac z wegli i tluszczy czy pod aktualna wage wszystko brac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej. Takie ogólnikowe wiadomości są trochę niewystarczające.
Co dzieje się z tarczycą? Dobrze byłoby zobaczyć zdjęcie sylwetki.
Jak długo jest bez głodówek itd.

Samo suche określenie makro tutaj też jest w połowie miarodajne ważne też z jakich produktów będziecie korzystać.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html Wypełnij pełną ankietę oraz wrzuć zrzut z tego co udało Ci się ułożyć, białka moim zdaniem za dużo. Białko ustalasz na beztłuszczową masę ciała na redukcji optymalnie byłoby 120g, tłuszcze ok, reszta węglowodany, ta kaloryczność około 1900-2000 moim zdaniem ok. Ale dobrze byłoby tak jak pisałam cała ankieta + zdjęcia sylwetki w pozycji neutralnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
dodała bym zrzut ankiety ale nowa strona dziennika sfd totalnie mi nie dziala mam z nią mega problemy typu nie moge dodac makro lub produktu .. Niedoczynnosc tarczycy leczona juz okolo 5-6 lat .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety na mase

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium