SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja chromole

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: chromole
WIEK: 29
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: brak

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 84 kg
WZROST: 167 cm
OBWÓD RAMIENIA: 30
OBWÓD ŁYDKI: 37,5
OBWÓD UDA: 65
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 114
OBWÓD TALI : 91,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 122

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?: Redukcja

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: usunięty pęcherzyk żółciowy, astma,
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: problemy z kręgosłupem w odcinku piersiowym i lędźwiowym
ALERGIE: sporo (orzechy, marchew surowa, cytrusy)
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? hmmm chyba powoli tak, piszę chyba bo rok temu urodziłam później znów zaszłam w ciąże i poroniłam i okres raz wpada raz wypada....ale ja nadal karmię piersią wieczorami tylko ale jednak karmię. przez ostatnie 3 miesiące okres był stosunkowo regularnie.
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? tak na astme wziewne, nie sterydy

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) słabo u mnie z wytrwałością

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? staram się powoli przestawiać, ale brak organizacji powoduje, że jem mało ale dość obfitych posiłków, często jem ziemniaki z mięsem albo kanapki
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? -

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: Tak



Zmieniony przez - chromole w dniu 2015-09-21 20:55:32

Zmieniony przez - chromole w dniu 2015-09-21 20:56:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tak wlasciwie to takie badanie kortyzolu nic nie mowi, trzebaby zrobic dobowe ze sliny, jesli juz cos wiecej mialoby powiedziec.

ja tez mam cala apteke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
po powrocie i podpowiedzi postanowiłam zacząć z dziennikiem raz jeszcze.

Rozkład planowany 1800 kcal (B: 130g, W: 130g, T: 85g)


Planuję uaktywnić siłownię, ale zanim to zrobię chcę wybrać się do fizjo skonsultować mój kręgosłup.

Bardzo potrzebuję zmienić swój wygląd, ale boję się, że znów się poddam zanim zacznę walczyć :( na razie zbieram siły do starania o lepszą siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
witamy w dziale Już pierwszy krok zrobiłaś, to nie takie trudne, tylko trzeba zacisnąć zęby. Sam fakt, że się prowadzi dziennik bardzo motywuje, bo trochę wstyd się przyznać do wpadek, a ich ukrywanie psuje cały sens prowadzenia dziennika.
Bardzo fajnie, że przed uskutecznianiem treningu postanowiłaś się skonsultować z fizjoterapeutą, a nie od razu brać pierwszy lepszy plan. Później też warto poprosić o pomoc trenera-fizjoterapeutę.
Co do rozkładu, zaczęłabym jednak od 1900 kcal i 120 gram białka, ale może niech się jeszcze ktoś wypowie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
no i brutalna prawda





Zmieniony przez - chromole w dniu 2015-09-21 21:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Hehe, ale nick :) Kyfoza u Ciebie jest wrodzona czy nabyta? Sorawdzalas czy masz rozstep miesnia prostego po ciaz? Bo cos tak to wyglada z boku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Pozaglądam do Ciebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podglądam i życzę wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
Kyfoza nabyta, ale 100 lat temu bo za dzieciaka. Jestem nią załamana, bo lekarze powiedzieli, że niewiele da się zrobić.

Rozstępu mięśnia po ciąży szukałam ale jakoś nieudolnie. Próbowałam dłoń wsunąć, ale taka ta skóra na brzuchu miękka, że nic mi to nie powiedziało.

Mój plan jest taki, że zacznę od diety i delikatnej aktywności. Może rower, spacery, basen, pilates. Chcę pójść na konsultację do fizjo, który ułoży mi trening na siłownię. Czy to dobry pomysł?



Zmieniony przez - chromole w dniu 2015-09-22 11:45:06

Zmieniony przez - chromole w dniu 2015-09-22 11:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Fizjo zawsze dobry, byle ogarniety. Kyfoza zazwyczaj oznacza spiete miesnie klatki, slabe miesnie plecow, a w szczegolnosci lopatki co zreszta widac po zrotowanych ramionach. Wiec tu duzo pracy bedzie trzeba. Przez to np robienie przysiadow bedzie problematyczne, pododnie ciagi i wiosla. Co sie dzieje nizej to zalezy czy to miesnie czy rowniez cos w budowie. To juz fizjo orzeknie. Ten brzuch w przodu to ok, tkanka tluszczowa na bank, ale miesnie tam sa slabe lub bardzo slabe co powoduje problemy z ledziwami itd. Kyfoza jest nie do naprawienia bo przeciez kregoslupa Ci nie polamia i nie skleja, ale....da sie pracowac z miesniami :) Masz dostep do zajec pilates? I tak wszystkie wyzej wspomniane aktywnosci super :) Jak nauczysz sie swiadomosci co z czym i dlaczego to silowe jak najbardziej. W rowerze uwazalabym tylko na kregoslup bo wiekszosc ludzi jezdzi na max kyfozie....zgieci jak palak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
Mam rower miejski, który wymusza ode mnie proste plecy więc może i lepiej. Jak mam znaleźć ogarniętego fizjo? Jestem z Warszawy więc możliwości mam ogromne.

Pilatesy i inne delikatne zajęcia też mam do dyspozycji.


Zmieniony przez - chromole w dniu 2015-09-22 12:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2584
jak miska?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwetka do oceny , jakie makro na ewentualną masę ?

Następny temat

Wychudzenie organizmu

WHEY premium