SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja białko.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 354
Witam was prosze o nie kasowanie tego postu tylko o szybka odpowiedz.
Robię redukcję , trening na mase oczywiscie duze obciazenie malo ruchow. I tu mam problem bo nie wiem czy po silowni odrazu wypic bialko ? a potem zjesc posilek ? tak ?.
Oraz po bieganiu normlanie spozyc posilek ?
Pozdrawiam prosze o szybka odpowiedz .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
czaaki ale zaraz znawca napisze że tak można! Pewnie, że można i ja to też wiem, ale zrobi to ktoś z dużym stażem trenigowym i olbrzymią wiedzą na temat odzywiania i suplementacji.
Tu chodzi, że pewne rady mogą dawać tylko pewni ludzie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
ja tez mam radukcje i ciezki silowy i jak schodze do szatni to wale sobie odrazy WPC. w domu robie porzadny posilek z wegli i bialka. jesli masz bialko i zamierzasz je pic to wal odrazu po treningu. na pewno nie zaszkodzi miesniom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Robię redukcję , trening na mase oczywiscie

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co w tym wyrażeniu jest nie tak? Na redukcji robi się treningi nie różniące się od tych masowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Robie masę, trening na rzeźbę oczywiście - też tak może być? W odwrotnej sytuacji też nie widzisz różnicy?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czym według Ciebie różni się trening masowy od treningu redukcyjnego? Mowa o treningu siłowym oczywiście. Bo dla mnie nie ma żadnej. Robisz ciężkie FBW czy to przy masie czy przy redukcji. Różnica jest w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Morales autor postu zadając takie pytanie i tak je formułując widać nie ma pojęcia ani o diecie ani o treningu, ale ok. zapomniałem że tylko znawcy mogą napisać, że odpowiedź na forum padla 1000 razy, użyj wyszukiwarki albo użyć emo. Przepraszam

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
to samo chciałem napisać

ostatnio na siłowni do której chodzę pojawił się nowy instruktor. Po obserwacji mojego treningu podbija do mnie i zaciekawiony i zaczynamy rozmowę.
JA robię FBW siłowe, i mówię mu że właśnie ten trening sprawdza się świetnie podczas reduckji tj. rzeźby ... a on do mnie
- nie nie, to nie tak na rzeźbę robi się trening z przedziałem powtórzeń ok 20 i więcej
ja mu na to:
-a nie uważasz że ten trening kształtuje tylko wytrzymałość siłową i nie ma nic wspólnego z tym czy osiągnie się przy tym rzeźbę czy nie...?
koleś zrobił tylko taką dziwną minę i już nie chciało mu się dalej ze mną gadać


- do autorki... białko po treningu im szybciej tym lepiej.
Po biganiu to samo im szybciej dostarczysz pokarmu po treningu tym lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 354
djfafa Prosze Cie czytalem tysiac razy ze na redukcji powinno sie robic trening z duzymi obciazeniami wiec prosze Cie ogar face ok?.Wszystko zalezy od diety , napewno wiecej czytalem od Ciebie na ten temat wiec plz.Ostatnio cwiczylem FBW lepiej mi podchodzi .

Zmieniony przez - m1huk w dniu 2009-08-11 00:11:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Tyle czytałeś i nie wiesz kiedy jeść posiłek??

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
djfafie raczej pewnie chodzilo o to ze skoro tak jak morales piszesz trening na mase nie rozni sie niczym od rzezby to po co nazywac ze ten jest na mase a ten na rzezbe ?? a autor pewnie ma zamiar zredukowac tluszcz i przybrac na masie :)Jak ?Nie wiem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukier ... Aż taki zły na mięśnie?? :O

Następny temat

99,5

WHEY premium