SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - ocena i poprawa diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

m

Waga

86

Wzrost

175

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedzaca (kierowca) pobudka 3:00, sen 19-21

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x tyg aero,3x tyg siłowy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

w najblizszych dniach brak,pozniej sie pomysli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
Witam. Prosze o ocene i wskazówki dotyczące błedów w diecie (a domyslam sie ze nie brakuje ich tutaj). Warzywa oczywiscie jem ale nie wliczyłem ich w diete. Dieta którą przedstawiłem jest taką podstawą,żeby nie było monotonni to posiłki co jakis czas sa modyfikowane,np piers w roznych postaciach,zamiast sera to ryba wedzona, lub zamist kuraka to filety rybne,czasami posilki z kuchni sfd.wówczas btw reguluje sobie do konkretnego posilku.Jednak ta dieta jest taka podstawą do której moge sie pozniej odnosic zmieniajac posiłki.Z góry przepraszam jesli źle wkleiłem zdjecia.







... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
Zapomnialem dodac, bmr według kalkulatora "po treningu" wynosi 3397kcal. Ja jednak ulozylem takie proporcje: B 2,2g/kgmc, T 1,65g/kgmc, W 2,55g/kgmc. Suma : 2901 kcal, B 192g, W 217g, T 144g

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Spróbuj utrzymać michę i obserwuj wagę , ja proponowałbym Ci spróbować może obciąć trochę tych węgli na rzecz tłuszczy . Nie wliczasz warzyw a ile ich spożywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
no wlasnie troche licho z warzywami z racji ze nie kazde warzywo posiadam a niektorych wrecz niecierpie.do kazdego posilku spozywam zazwyczaj jedno warzywo, czyli urozmaicenie małe, np do posilku nr 2 marchew, do posilku nr 3 pomidory itd. Dziś urwałem 50g ryżu, i zamiast tego dorzuce do ktoregos posiłku 15g oliwy z oliwek.dobry pomysl ?

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas poredukcyjny- Kilka pytań

Następny temat

Pierwsza redukcja

WHEY premium