SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
Pytania w stylu czy warto/czy ma sens/co sądzicie? Oczywiście pytania dotyczą redukcji.

1.trening - split partia 2x w tygodniu?
2.aeroby codziennie min 0.5h?
3.brzuch codziennie czy traktować jak inne partie?
4.dieta - pestki słonecznika? kukurudza? szproty? oliwki?

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7571
1. lepiej fbw 3x tydzien
2. aero moze byc
3. w dni treningowe
4. 10 warunkow odzywiania odejmij 300kcal od zapotrzebowania

Redukcja ;)
Trzymaj miche!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
To jeszcze jedno pytanko:

Czy jest sens stosować na początku redukcji jakieś spalacze? i czy oprócz białeczka warto korzystać z innych odżywek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Nie ma konieczności. BCAA powinno ci wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
A jeżeli chodzi o regenerację podczas redukcji są jakieś ciekawe środki które mógłbym zastosować w celu przyspieszenia regenerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja codziennie wieczorem wrzucam przed snem saszetkę Animal PM. Rewelacyjny produkt na dobry sen, regeneracje. Rano wstaje przed 6-tą jak nowo narodzona i biegam godzine

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
saszetka Animal PM hmmm zaraz poczytam o tym cudzie bo nie bardzo wiem co to o 6 godzine biegam aż tak na bańce to ja nie mam jeszcze nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBUJĘ POMOCY ! - spalanie tłuszcu

Następny temat

Dieta na masę, początki, pomoc mile widziana

WHEY premium