SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja + spalacze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
witam. mam takie pytanie. chce troche zrzucic tluszczyku z brzucha i troszke z klatki piersiowej. chodze na silownie 3x w tygodniu. do tego mam zamiar dorzucic 2-3x w tyg jakies bieganie (np tren interwalowy). czy mam biagac na czczo aby byly lepsze efekty? czy przez te bieganie zrzuce tez troche miesni (oczywiscie tego nei chce)? ewentualnie czy mam zastosowac jakis spalacz? byloby to pierwsze stosowanie spalaczu. na paczatek od slabszych zaczac czy lepiej od drozszych/lepszy np scorch? (takie dodatkowe pytanie odnosnie odzywek: czy jak sie bierze jakies odzywki w capsach albo wysypuje sie z nich proszek i wypija razem z woda to efekt jest ten sam? pytam bo moj kumpel ma problem bo nie moze tych mega caps polknac a sobie odzywki zamowil) dodam do tego ze mam 18 lat. wzrost ok 178 i waga ok 82-85.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
porzed treningiem...a drugą porcję przed np 4 posiłkim zakładając że będziesz się odżywiał prawidłowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
spróbuj najpierw z samą dietą, jak nie pójdzie to dorzuć spalacz może być thermo speed extreme albo clenburexin, ale do spalacza dorzuć jeszcze jakiś antykatabolik np bcaa,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Witaj! Powiem Ci tak! Podstawą do gubienia masy są dwie rzeczy: Dobra dieta + ruch. Pamiętaj by nie dojadać po kolacji,a kolacje robić sobie np. o 19.00. Unikaj ziemniaków,białego pieczywa,słodyczy.

Ja stosuję spalacz. Wg. mnie najlepszy jest w kapsułkach. Co do biegów,to owszem,jak najbardziej,ale teren już jest mało ważny. Proponowałbym Ci robienie brzuszków. Swoja drogą nie ma to jak zaszpanować "kaloryferem" przed kimś co nie :)? Wracając do mięśni. Poprzez ruch,czy też bieg,mięśnie Ci nie spadną,nie zmaleją i nie zanikną,bo to w 99,99% nie możliwe. A raczej w drugą stronę, odbiegania,powinny Ci się wzmacniać mięśnie łydki.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
ananas: jednak te bcaa drogo cos wychodzi ok 100 zl na miesiac...


rakieta: ale nie chodzi o to czy w proszku czy w caps tylko o to czy jak ktos nie moze tych mega caps polknac to czy moze z nich wysypac proszek i wsypac do wody i w ten sposob je zarzyc i czy efekt bedzie ten sam jakby sie je lykalo ;)

co to ruchu to moze byc tak: rano bieganie + zaraz potem brzuszki, czy rano bieganie a wieczorem brzuszki? i wtedy jak spalacz stosowac? 30 min przed bieganiem?


Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-07-10 20:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
rakieta92 no to żeś poleciał... Z dietą i michą się zgodzę, ale z tego co ja wiem... co już przeczytałem tutaj na SFD, bieganie na pewno nie służy wzrostowi masy mięśniowej, dlaczego ?? - ponieważ podczas biegania (oraz innych aerobowych ćwiczeń) organizm pobiera energię głównie z mięśni (glikogen i białko). Nie jest to oczywiście diametralny zanik mięśnia, nie stracisz kilku centów, ale mięśnie zanikają. Jeżeli chcesz spalić trochę tłuszczu to biegaj, wolno, truchtem, na przemian (interwały) po prostu zmuś organizm do wysiłku bo po jakiś 20 min biegu dopiero zaczyna się spalać tłuszcz (wcześniej "spala się" ten glikogen i białko). BCAA jak najbardziej wskazane ponieważ są to aminokwasy, które budują tkankę mięśniową, czyli uzupełniając je będziesz w stanie zregenerować to co stracisz podczas biegania. shawn123 poczytaj trochę podwieszonych tematów, tam jest to wszystko świetnie opisane. Co do brzuszków... o wiele lepsze jest A6W...

PozdRo i powodzenia w dążeniu do celu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 315
Poprzez stosowanie odpowiedniej diety (duza ilosc bialka)i zapodanie antykatabilikow(tu BCAA) mozna odnotowac lekkie przyrosty
Jednak mowa tu o troche dluzszym okresie czasu

Co do aerobow mozesz je wykonywac rano ale wczesniej zapodaj np.odzywke białkowa.

Jezeli masz ukształtowane miesnie brzucha to dawaj A6W, jednak gdy
sa one za małe to lec z ABS-em.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
a powie mi ktos cos o tych capsach? :> mozna z nich ten proszek wysypywac?


Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-07-11 19:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
ten proszek jest w powłoce żelatynowej po to, by kapsułka nie zaczęła działać od razu. łykasz, opcjonalnie jesz jakiś posiłek/odżywkę/whatever, idziesz robić aeroby lub trening siłowy, gdy zaczynasz minęło od połknięcia ok pół godziny a kapsułka dopiero zaczyna działać. jeśli wysypiesz ten proszek zacznie działać od razu - czyli tracisz pół godziny, a kapsułka nie działa nieskończenie długo.

ps. połknięcie wcale nie jest takie trudne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6883
przepszam że sie wbijam ale,proszę o pomoc/radę, (zaznaczam że nie stać mnie na suplementy, ale jak będe miał fundusze) chciałbym nieco "wyrzezbić" ciało, "spalić zbędne kilogramy, jaki suplement możecie mi poradzic, jednocześnie nie tracąc siły, jestem endomorfikiem, staż i wyniki siłowe macie w moim profilu, jeżeli chodzi o ćwiczenia "aerobowe" to robię podstawowe ćwiczenia na brzuch,jazda na rowerze,diety na razie nie, bo też kosztuje,być może za dużo bym chciał,ale proszę o radę
Pozdrawaim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
...jest pewna grupa supli która występuje w specjalnej otoczce która utrudnia zbyt szybkie ich wchłonięcie...jeżeli taka iformacja nie jest wyszczególniona na ulotce lub opakowaniu oznacza to ze kapsułkę można rozpołowić i wysypać zawartość- np bcaa występuja i w formie proszku i kapsułki-poprostu porcjowanie kapsułek jest wygodne i tyle wiec nie peniaj i wysypuj zawartość...i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
czy będziesz biegał na czczo czy nie to przy redukcji tk tłuszczowej zawsze jakiś nawet minimalny spadek mięśni można odnotować-wynika to z ograniczeń kalorycznych...bcca ? na redukcji moim zdaniem zawsze przed i po każdym treningu, rano i przed snem...jeżeli chodzi o spalacz to zależy: jeżeli masz problem z dużym apetytem to fat lipotropowy który będzie wspomagał przemiane materii a jak będzie miał w składzie chitosan albo inny błonnik to będzie jeszcze działał jak wypełniacz... a jeżeli trzymanie diety nie sprawia ci problemu to weż coś termogenicznego, wówczas podkręcisz efektywność treningu min aerobowego-spalanie tk. tł nastepuje poprzez podniesienie temperatury ciała...wydaje mi się że jak do tej pory nic nie stosowałeś to jak tera weżmiesz jakiegoś fata to i tak będzie git, bo na ciebie podziała wiec tera zacznij z niższego pułapu a nie z najwyższego...i m dłużej w czasie rozłożona red. tk. tłuszczowej tym mniej ucierpi na tym twoja masa mięśniowa...nareczka i zycze powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia aerobowe na orbitreku?

Następny temat

Potrzebuje diety

WHEY premium